Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars - poradnik do gry

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars - poradnik do gry

Nasz dobry znajomy George Stobbart przylatuje do Paryża po dłuższej nieobecności w Europie - Broken Sword 2,5: The Return of the Templars - poradnik do gry

Nasz dobry znajomy George Stobbart przylatuje do Paryża po dłuższej nieobecności w Europie. Ponieważ otrzymał szokujący i nie wiadomo przez kogo nadany telegram o śmierci swej przyjaciółki Nico, pierwsze kroki kieruje do jej mieszkania przy Rue Jarry.

Katarzyna "Kayleigh" Michałowska

Interfejs w grze jest tradycyjny, choć może wydać się nieco staroświecki graficznie. Przemieszczamy George'a i Nico za kursorem w kształcie ręki, jeśli ta kiwa na nas, oznacza to opcję przejścia w niewidoczny w tym momencie, dalszy obszar lokacji. Ikonka lupki wskazuje na możliwość przyjrzenia się czemuś, podnoszącej coś dłoni - zabrania danego przedmiotu, kół zębatych - użycia jednej rzeczy na drugiej, ust - nawiązania dialogu. Przedmioty, które powinny trafić do kieszeni sterowanej przez nas postaci zostały w tekście wyróżnione kolorem czerwonym .

Warto klikać obiekty zarówno LPM, jak i PPM, przeważnie komentarze bohaterów różnią się w obu tych przypadkach, dotyczy to także znajdziek w ekwipunku. Czasem kliknięcie PPM oznacza wydostanie jednej rzeczy z drugiej, czasem rozłożenie dopiero co skonstruowanego przedmiotu na czynniki pierwsze. Inwentarz wyświetla się klasycznie - na pasku w dole ekranu. Tamże w postaci obrazków pojawiają się także kolejne opcje dialogowe, rzecz jasna, polecam wyczerpywać wszystkie tematy.

W grze funkcjonuje mapka, dzięki której przeskakujemy pomiędzy odległymi lokacjami, aktualnie dostępne zaznaczone są czarnymi krzyżykami (czerwonym - ta, w której się właśnie znajdujemy), natomiast lotnisko, na które należy się kilkakrotnie udać, widnieje w postaci strzałki w prawym górnym rogu mapy.

Menu ukryte jest na pasku w górze ekranu, w postaci: krzyżyka oznaczającego zakończenie zabawy, ikonki zapisu i wczytania gry oraz ustawień, w tym także wyboru języka (angielski lub niemiecki).

Podczas gry można kilkakrotnie zginąć (ostrzegam o tym w treści poradnika) - należy więc często zapisywać stan rozgrywki.

A zatem pora rozprawić się z niebezpieczną i tajemniczą organizacją neotemplariuszy i wyciągnąć naszych bohaterów z niejednych tarapatów, w jakie tym razem postanowili się wpakować...

Informacje o Broken Sword 2,5: The Return of the Templars - poradnik do gry

Autor : Katarzyna Kayleigh Michałowska

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 24, ilustracje: 167 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Broken Sword 2,5: The Return of the Templars - poradnik do gry