Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Kleopatra: Droga do tronu - FRA - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Kleopatra: Droga do tronu z gatunku Gry Przygodowe w wersji FRA na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku358,7 MB

pobrań2924

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji27 czerwca 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Cleopatra: A Queen's Destiny to osadzona w historycznych realiach przygodówka stworzona przez specjalizujące się w grach tego typu Kheops Studio, znane z takich produkcji jak Safecracker czy The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt. Tytuł wydany został przez francuską firmę Nobilis.

Cleopatra: A Queen's Destiny przenosi nas do czasów wojny domowej (48 p.n.e.), która toczy się w Starożytnym Egipcie pomiędzy poplecznikami Kleopatry a ludźmi popierającymi jej męża i brata zarazem, Ptolemeusza. Wcielamy się w rolę Thomasa, młodego adepta astronomii, który prowadzi prywatne śledztwo w celu odnalezienia swojego porwanego mentora i jego córki, w której jest zakochany. Podążając za ich śladami bohater odwiedza historyczne lokacje, takie jak Biblioteka Aleksandryjska czy latarnia morska na Faros. Wkrótce odkrywa, że sprawcami porwania są stronnicy Ptolemeusza, którzy poprzez podjęcie tak drastycznych środków postanowili przeszkodzić jego mistrzowi w przygotowaniu przepowiedni dla Kleopatry. Thomas podejmuje się zadania dotarcia do ukrytych tabliczek z proroctwem, w zamian za które królowa obiecała pomóc mu w odzyskaniu porwanych.

Uwaga: Demo we francuskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 27 czerwca 2007
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 358,7 MB

Pliki do gry Kleopatra: Droga do tronu

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Kleopatra: Droga do tronu - FRA demo 358,7 MB 2007.06.27 2,9K 0