Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kleopatra: Droga do tronu - poradnik do gry

Kleopatra: Droga do tronu - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kleopatra: Droga do tronu - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym opisie przejścia gry Cleopatra: A Queens Destiny - Kleopatra: Droga do tronu - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym opisie przejścia gry "Cleopatra: A Queen's Destiny". Znajdziesz tutaj szczegółowy opis krok po kroku jak ukończyć tę wciągającą i pełną tajemnic przygodówkę, której akcja rozgrywa się w Aleksandrii za czasów panowania tytułowej Kleopatry. Twoim, jakże skromnym, zadaniem jest odnalezienie córki porwanego astrologa. Gra posiada małe lokacje, więc nie powinieneś mieć problemy z ich przyswojeniem i zapamiętaniem. Rozwiązania do nieco trudniejszych zagadek podałem na końcu, dodając krótką wskazówkę co należy zrobić i gdzie szukać innych podpowiedzi, byś miał okazję sam spróbować swoich sił. Jeśli się nie uda - skorzystaj z odpowiedzi. Życzę miłej zabawy w słonecznej Aleksandrii!

Artur "Arxel" Justyński

Kilka ważnych rad:

  • Przed rozpoczęciem gry musisz wybrać jeden z posążków bóstwa, który jednocześnie będzie profilem gry. Następnie musisz wybrać jeden spośród 12-tu znaków zodiaku. Od tego wyboru zależeć będzie, czy podczas gry nastawienie bogów do ciebie będzie przyjazne, czy zyskasz ich błogosławieństwo, czy może zostaniesz potępiony i skazany na minimalnie ubarwioną rozgrywkę. W zasadzie oba przypadki nie różnią się od siebie, gdyż w konsekwencji, tak czy siak uda ci się ukończyć grę pomyślnie. Przykładowo, trafiając na "scenariusz potępionych" podczas gry napotkasz na kilka dodatkowych przedmiotów, których nie znajdziesz w drugim scenariuszu. Przedmioty te nie są niepotrzebne, tak więc zbieraj je - zapewne znajdą swoje zastosowanie. Niektórych przedmiotów nie znajdziesz, jeśli trafiłeś na dobrą ścieżkę - jeśli tak się stanie, po prostu zignoruj je. W kilku fragmentach poradnika zaznaczę jak wygląda sytuacja jeśli trafiłeś na przychylność bogów oraz ich nienawiść - jest ich w zasadzie niewiele w całej grze. Nastawienie bogów jest losowe dla każdego przypadku, więc nie można łatwo określić, który znak zodiaku odpowiada której ścieżce. Jeśli zakończysz grę, dostaniesz dodatkowe dwa znaki zodiaku, z których jeden poprowadzi cię całkowicie błogosławioną przez bogów ścieżką, natomiast drugi totalnie utrudni ci zadanie.
  • Rozwiązanie zagadek zawartych w grze znajdziesz na końcu poradnika w odpowiednim rozdziale. Tekst w opisie gry zawiera tylko kilka wskazówek, a gdybyś nie potrafił poradzić sobie sam nawet z nimi - odsyłam do rozwiązań.
  • Dodatkowo na końcu znajdziesz alfabet grecki, abyś nie musiał szukać po całym Internecie. Jest on wymagany jeśli myślisz o ukończeniu gry ;-).

Informacje o Kleopatra: Droga do tronu - poradnik do gry

Autor : Artur Arxel Justyński

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 33, ilustracje: 120 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Kleopatra: Droga do tronu - poradnik do gry