Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Need for Speed Carbon - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Need for Speed Carbon z gatunku Gry Wyścigi na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku650,5 MB

data aktualizacji27 października 2006

pobrań39652

pobrań (7 dni)56

Pobierz plik za darmo
Need for Speed Carbon demo  - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Need for Speed: Carbon jest kolejną częścią jednej z najsłynniejszych zręcznościowych ścigałek. Opisywany produkt pod wieloma względami przypomina swoich poprzedników. Odniesienia do Need for Speed: Most Wanted widoczne są przede wszystkim za sprawą aktywnego uczestnictwa stróżów prawa, których za wszelką cenę należy unikać. Z dwóch gier z serii Need for Speed: Underground zaczerpnięto z kolei rozbudowane opcje tuningowania poszczególnych maszyn. Need for Speed: Carbon ma też oczywiście do zaoferowania wiele zupełnie nowych elementów, jak chociażby rozgrywanie wyścigów w kanionach, czy też możliwość poprowadzenia własnego teamu. Gra powstała z myślą o wszystkich znaczących platformach sprzętowych.

Uwaga: Demo zawiera film Intro i dwie trasy typu Circuit i Drift, na których można się ścigać trzema modelami samochodów. Dostępne są także narzędzia do modyfikacji aut (Autosculpt). Ponadto po wygraniu na obu trasach stajemy do rywalizacji Canyon Duel z Kenjim.

  • data aktualizacji: 27 października 2006
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 650,5 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl