Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Kleopatra: Droga do tronu

Premiery gier w Polsce (31 sierpnia - 6 września)

Vercetti, 7 września 2009, 08:50

Premiery gier w Polsce (31 sierpnia - 6 września)Pierwszy tydzień września pomimo konieczności powrotu do szkoły miał także kilka pozytywnych akcentów. Należały do nich z pewnością polskie premiery takich gier jak Street Fighter IV, Hearts of Iron III czy nowy IL-2 Sturmovik. Szczegółowy wykaz tytułów, które ukazały się w naszym kraju w ciągu minionych siedmiu dni, prezentujemy poniżej.

Premiery gier w Polsce (17-23 sierpnia)

Vercetti, 24 sierpnia 2009, 15:15

W ubiegłym tygodniu oczy graczy skupione były na wydarzeniach w Kolonii, jednak także na polskim rynku gier zdarzyło się kilka ciekawych rzeczy. Najgłośniejsza z nich to premiera długo oczekiwanego Wolfensteina.

Poradnik: Cleopatra: A Queen's Destiny

Redakcja GRYOnline.pl, 23 października 2007, 18:53

"Witaj w nieoficjalnym opisie przejścia gry „Cleopatra: A Queen’s Destiny”. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis krok po kroku jak ukończyć tę wciągającą i pełną tajemnic przygodówkę, której akcja rozgrywa się w Aleksandrii za czasów panowania tytułowej Kleopatry."

Zapowiedziano grę Cleopatra: A Queen’s Destiny

Metatron, 15 marca 2007, 10:18

Firma Nibilis ogłosiła wydanie nowej gry przygodowej Cleopatra: A Queen’s Destiny. Tytuł jest opracowywany przez Kheops Studio, znane ze stworzenia interesującego Safecracker: The Ultimate Puzzle Adventure. Nowej gry możemy spodziewać się w trzecim kwartale tego roku. Ukaże się w wersji na komputery PC.