Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Enemy Territory: Quake Wars - poradnik do gry

Enemy Territory: Quake Wars - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GDF | Pojazdy | Enemy Territory Quake Wars poradnik Enemy Territory: Quake Wars

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Pojazdy GDF

Husky - GDF | Pojazdy | Enemy Territory Quake Wars - Enemy Territory: Quake Wars - poradnik do gry

Husky

Quad znajdujący się na wyposażeniu GDF. Jest bardzo szybki i łatwo go zniszczyć. Ma miejsce tylko dla jednego żołnierza, na dodatek nie ma on żadnej osłony, toteż można go zabić z dowolnej broni palnej. Służy tylko jako środek transportu błyskawicznego, a to dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak przyspieszenie oraz specjalne ciasne skręcanie, dostępne pod klawiszami służącymi piechocie do wychylania się na boki.

Ci gracze, którzy uzyskali pierwszy poziom doświadczenia w pojazdach, mogą wezwać zrzut zarówno pojazdu Husky, jak i stroggowego Ikara.

Pancernik - GDF | Pojazdy | Enemy Territory Quake Wars - Enemy Territory: Quake Wars - poradnik do gry

Pancernik

Szybki pojazd pięcioosobowy. Jedna kieruje, druga obsługuje karabin maszynowy zamontowany na pace, a pozostałe strzelają do przeciwników z własnej broni. Pancernik jest dość słabo opancerzony, dlatego w starciu z cięższym sprzętem (w tym z wieżyczkami przeciwpancernymi) nie ma większych szans.

Tytan - GDF | Pojazdy | Enemy Territory Quake Wars - Enemy Territory: Quake Wars - poradnik do gry

Tytan

Czołg ten jest najmocniejszą maszyną lądową GDF. Wprawdzie nie dorównuje siłą ognia i opancerzeniem Cyklopowi, ale za to przewyższa go szybkością. Jest także twardszy od Plugawca. Ważną cechą tej maszyny jest fakt, iż strzela zdecydowanie dalej niż sięgają wieżyczki przeciwpancerne, więc można się pozbywać wrogiego sprzętu bez narażania się na jego ostrzał.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie