Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Silverfall - poradnik do gry

Silverfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Silverfall - poradnik do gry

Silverfall to typowa gra hacknslash, w której gracz kieruje poczynaniami bohatera ratującego świat przed siłami zła - Silverfall - poradnik do gry

Silverfall to typowa gra hack'n'slash, w której gracz kieruje poczynaniami bohatera ratującego świat przed siłami zła. Gra ma sporo błędów, są one jednak usuwane wraz z pojawianiem się kolejnych poprawek. Ten poradnik tworzony był w oparciu o wersję 1.12, mimo że dostępna była już wersja 1.16. Dlaczego? Niestety, późniejsze poprawki, korygując liczne błędy, uniemożliwiły ukończenie jednego z głównych zadań w grze (The Gaian druids). Dopiero po wykonaniu tego zadania, można bez obaw zastosować patch nowszy niż 1.12 - a stany gry pozostaną. Co ciekawe, do angielskiej wersji gry pasują w pełni patche francuskie. Jest to o tyle istotne, że do wersji francuskiej kolejne poprawki wydawane są znacznie szybciej.

Wymagania i konfiguracja

Silverfall jest grą bardzo kiepsko zoptymalizowaną, przez co na szybkim sprzęcie będzie działać co najwyżej dobrze, natomiast użytkownicy posiadający "starsze" konfiguracje mogą rwać włosy z głowy w takt rwania się obrazu... Podstawowe minimum do gry to 1GB ramu i karta graficzna GeForce 6800GT. Procesor ma mniejsze znaczenie. Istotna jest aktualizacja gry do najnowszej wersji (1.14 w chwili pisania tego poradnika) i porządna defragmentacja dysku. Przy pomocy setupu można ustawić wiele detali wpływających na prędkość gry i eksperymentować aż do uzyskania zadowalającej gracza prędkości i jakości grafiki. Szczęśliwie dla niektórych - grać można nawet w rozdzielczościach 640x480 i 800x600, mimo że setup tego nie przewiduje. Aby ustawić taką rozdzielczość, skorzystaj z setupu, obierając odpowiedni poziom detali, a potem otwórz plik "GfxOptions_ScreenResolution.xml" znajdujący się w katalogu Silverfall\Data\Config\ i zmień rozdzielczość na preferowaną. W podanym katalogu znajdują się też inne pliki konfiguracyjne, dzięki którym można dokładniej ustawić różne efekty graficzne w grze (pamiętaj o wykonaniu kopii zapasowych modyfikowanych plików!). Posiadaczom low-endowych konfiguracji polecam rozdzielczość 800x600, detale na "medium" i grę w oknie. Gra się przyzwoicie i wygląda to nieźle, jest tylko jeden mankament... podczas dokonywania zakupów u sprzedawców, okienka zachodzą na siebie, uniemożliwiając dostęp do części asortymentu.

Informacje o Silverfall - poradnik do gry

Autor : Krystian GRG Rzepecki

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 54, ilustracje: 124 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Silverfall - poradnik do gry