Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sam & Max: Season 1 - Culture Shock - poradnik do gry

Sam & Max: Season 1 - Culture Shock - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sam & Max: Season 1 - Culture Shock - poradnik do gry

Sam & Max: Culture Shock nie zaliczyłbym do najtrudniejszych przygodówek - Sam & Max: Season 1 - Culture Shock - poradnik do gry

Sam & Max: Culture Shock nie zaliczyłbym do najtrudniejszych przygodówek. Brak w niej skomplikowanych zagadek rodem z Mysta, nie ma też możliwości popełnienia nieodwracalnego błędu. Większość naszych zadań sprowadza się do odnalezienia danego przedmiotu i użycia go w odpowiednim miejscu. Takie rozwiązanie jest przyjemne, ale czasami może prowadzić do tego, że zatniemy się w pewnym momencie tylko z tego powodu, że nie odnaleźliśmy jakiejś nierzucającej się w oczy rzeczy, a co za tym idzie, nie możemy pchnąć akcji do przodu. Zazwyczaj takie sytuacje kończą się bieganiem po dostępnych lokacjach i bezmyślnym klikaniem po ekranie z nadzieją, że w końcu natrafi się na brakujący przedmiot. Przyznać trzeba, że mocno to psuje zabawę.

Dlatego właśnie powstał ten poradnik. Pomimo tego, że opisałem w nim krok po kroku przejście całej gry, odradzam posiłkowanie się nim na każdym kroku. Drastycznie skróci to czas rozgrywki, a jednocześnie pozbawi was wielu przezabawnych dialogów i scenek. Dlatego proponowałbym samodzielne przechodzenie gry, zapoznawaniem się z komentarzami bohaterów dotyczącymi różnych przedmiotów i całkowite wyczerpywanie tematów rozmów z napotkanymi postaciami. Kiedy jednak poczujecie się zagubieni, wesprzyjcie się wskazówkami zamieszczonymi w niniejszym poradniku.

Zanim rozpoczniecie zabawę z dwójką najbardziej zwariowanych detektywów na świecie, weźcie pod uwagę fakt, że większość zawartego w grze humoru opiera się na żartach słownych. Dlatego też granie w nowe przygody Sama i Maksa wymaga znajomości języka angielskiego.

Artur "Metatron" Falkowski

Informacje o Sam & Max: Season 1 - Culture Shock - poradnik do gry

Autor : Artur Metatron Falkowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 9, ilustracje: 44 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.