Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Główny wątek cz.4 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell poradnik Boiling Point: Road to Hell

Musisz teraz jeszcze tylko uzbierać 10000 pesos. Wykonaj kilka zadań pobocznych, a potem jedź z pieniędzmi i paszportem do Miguela Rodrigueza. Niestety, będziesz musiał znowu rozprawić się z Partyzantami i Mafią siedzącymi przy kopalni.

Miguel powie ci o niejakim Antonio, człowieku który pracował przy rozładunku jakiegoś cennego i bardzo tajemniczego towaru. Może coś wiedzieć o Don Diego, porywaczu Lisy. Znajdziesz go w indiańskiej wiosce leżącej na południowym zachodzie od kopalni.

Gdy dotrzesz do wioski, Antonio zostanie pobity i wywieziony stamtąd. Popytaj Indian gdzie mógł zostać zabrany, a wskażą ci stare ruiny znajdujące się na północ od wioski. Ruszaj tam - najłatwiej będzie na piechotę, samochód łatwo tam uszkodzić.

Do ruin wejdź od wschodu, przez wyrwę w murze - Główny wątek cz.4 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Do ruin wejdź od wschodu, przez wyrwę w murze. Spotkasz tam kilku bardzo dobrze wyszkolonych wrogich żołnierzy, najlepiej zarzucić ich granatami. Zaraz za wyrwą, w budynku, znajdziesz dwa zejścia do podziemi. Nieważne które wybierzesz, po prostu zejdź pod ziemię i idź korytarzem w stronę czerwonego krzyżyka. Podziemia są właściwie jednym długim korytarzem, cały czas idź do przodu i eliminuj kolejnych wrogów (na szczęście nie będzie ich wielu). Dojdziesz do zakratowanego pomieszczenia z Indianinem wewnątrz. To właśnie Antonio.

Z rozmowy z nim wyniknie, że Don Diego, to... Don Pedro. Ten sam człowiek, u którego przetraciliśmy wiele tysięcy pesos. Trzeba mu złożyć wizytę... pamiętasz przejście w murze do jego rezydencji? Znowu trzeba będzie z niego skorzystać. Dostań się do tego drania tą samą drogą co wcześniej - przez garaże, a następnie drzwiami po prawej, i dalej po schodach.

Włączy się cut-scenka przedstawiająca ucieczkę Don Pedro - Główny wątek cz.4 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Włączy się cut-scenka przedstawiająca ucieczkę Don Pedro. Trzeba będzie znaleźć łódź (najlepiej w wodnej bazie Rządu) i popłynąć nią na wyspę, na której ukrywa się nasz amator cygar i drogich informacji. A tymczasem wyjdź z willi tak samo, jak do niej wszedłeś. Zaatakuj wyspę w nocy. Wpłyń do zatoki. Nikt nie powinien cię tam zauważyć. Wyjdź na ląd po skałach (w kierunku wschodnim). Po twojej prawej zobaczysz kilka skrzyń, beczek, siatkę maskującą i lądowisko dla helikoptera. Zignoruj to wszystko i idź dalej na wschód, pod górę.

Do Don Pedro warto dojść po cichu - Główny wątek cz.4 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Do Don Pedro warto dojść po cichu. Wrogów naprawdę tutaj nie brakuje, a poza tym są naprawdę dobrze uzbrojeni. Atak jakimkolwiek pojazdem byłby niemal z góry skazany na niepowodzenie. Rozstawienie przeciwników pozwala na uderzenie z ukrycia i to warto wykorzystać. Wróćmy do samej gry - na górze, obok słupów wysokiego napięcia zobaczysz strażnika za workami z piaskiem. Kucając lub czołgając się obejdź go od lewej strony, a gdy już znajdziesz się za jego plecami, ruszaj drogą na południe, w kierunku krzyżyka.

Twój cel znajduje się w dużym i dość eleganckim budynku - Główny wątek cz.4 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Twój cel znajduje się w dużym i dość eleganckim budynku . Zatrzymaj się przy murku po prawej stronie jezdni i się połóż. Czołgaj się wzdłuż muru (oczywiście po tej stronie, po której jest budynek :)) aż do niewielkiej grupy drzew. Będąc już tam, powinieneś zauważyć strażnika (po twojej prawej) odwróconego plecami do wspomnianego zagajnika. Przeczołgaj się zaraz za nim i dostań się pod mur znajdujący się naprzeciwko ciebie i zarazem po lewej stronie wartownika, którego mijasz.

Czołgaj się wzdłuż tego muru, a następnie obok drzewa, na ganek domu Don Pedra - Główny wątek cz.4 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Czołgaj się wzdłuż tego muru, a następnie obok drzewa, na ganek domu Don Pedra. Wskocz na ganek (musisz mieć dość mocne nogi, by to zrobić) za plecami stojącego tam wartownika i przekradnij się za jego plecami do drzwi prowadzących do wnętrza budynku. Zaraz za drzwiami znajdziesz schody. Kucając idź nimi na górę. Tam znajdziesz trzy pokoje, wejdź w pierwszy po prawej. Przekup lub zabij siedzącego tam strażnika, a potem przejdź przez kolejne drzwi do pokoju Don Pedra. Obejrzyj cut-scenkę.