Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Główny wątek cz.3 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell poradnik Boiling Point: Road to Hell

Cóż, zaraz po filmiku wyjmij broń i zacznij eksterminację wrogów atakujących budynek, w którym jesteś. Musisz przetrwać ponad dwie minuty, a najlepiej strzelać do wrogów wychylając się zza studni stojącej koło domu. Żołnierze z wyrzutniami rakiet będą strzelać w budynek, a ty będziesz miał dzięki temu więcej luzu. Po bitwie obejrzyj przerywnik filmowy.

Człowiek, z którym Myers gadał w cut-scence nazywa się Aztec. Po przetrwaniu ponad dwuminutowej bitwy i kolejnym przerywniku da ci on kod do sejfu redaktora. Warto sprawdzić co znajduje się w środku. Udaj się zatem do Puerto Sombra, masz do wyboru samochód albo helikopter bojowy.

W mieście mogą być małe problemy. W biurze redaktora spotkasz kilku uzbrojonych ludzi. Załatw ich i zajrzyj do sejfu. Znajdziesz tam kilka dokumentów i notatek, w których Lisa podaje numer jakiegoś konta bankowego. Niestety, wizyta w banku nie przyniesie sukcesu - kierownik instytucji żąda 20000 pesos za informacje. Takiej samej kwoty będzie chciał Don Pedro.

Uzbieraj forsę i jedź z nią do Don Pedro (jest pewniejszym źródłem informacji od dyrektora banku) - Główny wątek cz.3 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Uzbieraj forsę i jedź z nią do Don Pedro (jest pewniejszym źródłem informacji od dyrektora banku). Powie ci że konto bankowe jest zarejestrowane na firmę mającą fabrykę na wysepce niedaleko Puerto Sombra. Warto tam pojechać, tylko uważaj, bo koło fabryki jest kilku strażników. Wejdź na teren od południowego zachodu, przez dziurę w siatce.

Musisz znaleźć takie miejsce, z którego dobrze jest prowadzić celny ostrzał - Główny wątek cz.3 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Musisz znaleźć takie miejsce, z którego dobrze jest prowadzić celny ostrzał. Ja osobiście proponuję budynek znajdujący się w południowo wschodnim rogu bazy, ten z kominem. Siedzi tam strażnik, ale można go łatwo zabić nożem. Z tego miejsca musisz wykończyć wszystkich tych, którzy blokują drogę do czerwonego krzyżyka.

Twój cel znajduje się na piętrze wielkiej hali. Gdy do niego dotrzesz, obejrzyj przerywnik filmowy. Dyrektor fabryki powie Saulowi, że ci uzbrojeni ludzie mają związek z niejakim Miguelem Rodriguezem. Warto zapytać Don Pedro czy coś o nim wie.

Jednakże informacje kosztują. Potrzebujesz 20000 pesos, żeby coś od niego wyciągnąć.

Don powie ci, że Miguel Rodriguez ukrywa się w opuszczonej kopalni znajdującej się na wschód od willi - Główny wątek cz.3 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Don powie ci, że Miguel Rodriguez ukrywa się w opuszczonej kopalni znajdującej się na wschód od willi. Trzeba z nim pogadać. Do kopalni dostaniesz się wejściem od południa. Problem w tym, że przy wejściu trwa walka Partyzantów z Mafią. Rozpraw się z nimi wszystkimi i wejdź do kopalni. Zabij ludzi wewnątrz pierwszego pomieszczenia i zejdź drabiną na niższy pułap. Stamtąd idź korytarzem w lewo.

Dojdziesz do pomieszczenia z mocno zapylonym powietrzem (ograniczająca widoczność żółć, na szczęście nic Saulowi ona nie zrobi) i z tego miejsca ruszaj przejściem znajdującym się po lewej stronie - Główny wątek cz.3 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Dojdziesz do pomieszczenia z mocno zapylonym powietrzem (ograniczająca widoczność żółć, na szczęście nic Saulowi ona nie zrobi) i z tego miejsca ruszaj przejściem znajdującym się po lewej stronie. Dojdziesz w końcu do rozwidlenia korytarzy. Wybierz drogę po prawej.

Przy kolejnym rozwidleniu idź w lewo - Główny wątek cz.3 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Przy kolejnym rozwidleniu idź w lewo. Dojdziesz do olbrzymiej sali pełnej wrogów. Wykończ ich wszystkich, a potem udaj się w stronę przejścia, do którego wiedzie wąski skalny chodnik. Tam znajdziesz Miguela. Porozmawiaj z nim cały czas wybierając kwestie spod klawisza F1. Miguel potrzebuje 10000 pesos oraz amerykański paszport. O dokument trzeba będzie popytać agentów CIA w Puerto Sombra. Wyjdź z kopalni tą drogą, którą wszedłeś i jedź tam.

Agent Johnson siedzi na ostatnim piętrze budynku znajdującego się na północ od wielkiej kamiennej wieży - Główny wątek cz.3 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Agent Johnson siedzi na ostatnim piętrze budynku znajdującego się na północ od wielkiej kamiennej wieży. Nosi garnitur i krawat w kolorach flagi amerykańskiej, więc łatwo go rozpoznać. Pogadaj z nim. Da ci paszport jeśli tylko zabijesz Commandante Ricardo, przywódcę Partyzantów w Pueblo Faro.

Siedzi w partyzanckiej twierdzy, na piętrze w lewym (i zachodnim zarazem) skrzydle budynku - Główny wątek cz.3 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Siedzi w partyzanckiej twierdzy, na piętrze w lewym (i zachodnim zarazem) skrzydle budynku. Twoje kontakty z Partyzantami są - jak sądzę - nienajlepsze, więc wejdź do twierdzy tylnym wejściem znajdującym się we wschodniej ścianie budynku. Atak frontalny mógłby się zakończyć wrogim ostrzałem z ponad czterech różnych stron, a wchodząc od tyłu zmniejszamy tą liczbę do dwóch. Po wejściu idź korytarzem w prawo. Dojdziesz do dużych schodów i głównego wejścia do twierdzy.

Idź schodami na górę i skręć w lewo, na balkonik, a potem wejdź w znajdujący się tam korytarz - Główny wątek cz.3 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Idź schodami na górę i skręć w lewo, na balkonik, a potem wejdź w znajdujący się tam korytarz. Przekrocz próg pierwszych drewnianych drzwi po lewej stronie, a znajdziesz się w kolejnym korytarzu. Idź nim cały czas i wejdź do pomieszczenia znajdującego się na samym końcu (obok drzwi stoi brodaty strażnik). Tam znajdziesz Commandante Ricardo. Zastrzel go i wyjdź tą samą drogą, którą wszedłeś do twierdzy. Potem wystarczy pojechać do Puerto Sombra, do agenta Johnsona po paszport.