Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lotnisko Rządu (2) | Misje poboczne | Boiling Point Road to Hell poradnik Boiling Point: Road to Hell

Misja 4

Kolejna misja, kolejny helikopter bojowy - Lotnisko Rządu (2) | Misje poboczne | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Kolejna misja, kolejny helikopter bojowy. Trzeba zniszczyć dwa czołgi znajdujące się aktualnie w bazie Partyzantów. Zostały skradzione wojsku i teraz twoi pracodawcy nie chcą, by zostały do czegokolwiek użyte. Leć do bazy (powinieneś mniej więcej wiedzieć jak wygląda, w końcu zabierałeś stamtąd egzemplarz broni) - najpierw nad rzeką, a potem nad leśnymi drogami. Cały czas nisko nad ziemią. Nad obozem wroga musisz latać krótko, zanim zdąży zmobilizować ochronę przeciwlotniczą. Pamiętaj, jeden czołg - jedna rakieta. Po zniszczeniu obu wracaj na rządowe lotnisko.

Zapłata: 2200 pesos

Misja 5

Teraz musimy zabić liderów dwóch gangów - Lotnisko Rządu (2) | Misje poboczne | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Teraz musimy zabić liderów dwóch gangów. Zorganizowali sobie spotkanie w ramach interesów, w sercu dżungli. Niestety, widoczność będzie mocno ograniczona przez drzewa, a ochrona przeciwlotnicza naprawdę niezła. Atakuj od południa. Zniszcz obie wyrzutnie p-lot, a następnie wyląduj kilkadziesiąt metrów od celu, wysiądź ze swojej maszyny i idź do celu na piechotę. Ponieważ Bandyci są uzbrojeni tylko w rewolwery, nie powinieneś mieć większych problemów z wykonaniem zadania. Odwal co trzeba i wróć do bazy lotniczej po forsę.

Zapłata: 2400 pesos

Misja 6

Misja będzie polegać na zestrzeleniu śmigłowca transportowego. Odnajdź śmigłowiec go na radarze, podleć do niego na tyle blisko (utrzymując taki pułap jak on), by rakieta mogła bezpośrednio trafić w kadłub helikoptera. Uważaj na dwie maszyny obok pełniące rolę obstawy - wypuszczaj flary, by zmylić ich rakiety.

Następne zadanie polega na rozwaleniu czterech ciężarówek z konwoju Partyzantów. Podleć do wozów od zachodu, a następnie rozwal rakietami samobieżne wyrzutnie rakiet przeciwlotniczych znajdujące się na przedzie i na tyłach konwoju. Dopiero potem zniszcz ciężarówki. A potem wracaj do bazy.

Zapłata: 2700 pesos

Misja 7

Ostatnia misja lotnicza polega na zestrzeleniu dwóch helikopterów transportowych. Zadanie jest banalne, wystarczy podlecieć odpowiednio wysoko, wypalić dwie rakiety, a potem zniżyć pułap, by wrogie pociski nie mogły cię trafić. To by było na tyle.

Zapłata: 2700 pesos

W tej bazie nie dostaniesz już żadnej misji. Dowódca za to da ci namiar na bazę wodną znajdującą się na dalekim południu. Jedziemy tam!