Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Baza GVP-13 (1) | Misje poboczne | Boiling Point Road to Hell poradnik Boiling Point: Road to Hell

Baza GVP-13

Kolejna baza, kolejny dowódca. Twój nowy pracodawca siedzi w budowli mieszczącej się w centrum obozowiska. Idź do niego, by przyjąć jakieś zadanie.

Misja 1

Dostaniesz zadanie polegające na zabiciu ludzi podburzających Indian przeciw Rządowi - Baza GVP-13 (1) | Misje poboczne | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Dostaniesz zadanie polegające na zabiciu ludzi podburzających Indian przeciw Rządowi. Ruszaj do celu! Zatrzymaj wóz na leśnej drodze znajdującej się na południe od agitatorów. Stamtąd idź na piechotę w stronę celu. Zobaczysz grupę Partyzantów, których masz za zadanie wymordować. Uczyń to i porozmawiaj z Indianinem stojącym przy okrągłym szałasie. Powie ci, że wódz czerwonoskórych znajduje się na piramidzie. Warto go odwiedzić, zawsze to jakiś kolejny kontakt. Dodam, że wioska w której jesteś nazywa się Salvatore i wykonamy tu niedługo parę misji.

Zapłata: 1500 pesos

Misja 2

Kolejne zadanie nie wydaje się być trudne i takie też jest w istocie - Baza GVP-13 (1) | Misje poboczne | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Kolejne zadanie nie wydaje się być trudne i takie też jest w istocie. Chodzi o zniszczenie partyzanckiego magazynu. Będziesz musiał do niego dojechać przez dżunglę, bowiem nie prowadzi tam żadna droga. Na sam początek zabij strażników przy ruinach, a potem idź przez podziemne tunele (pojazdu gąsienicowego nie musisz niszczyć). Gdy dojdziesz do dużej sali ze stertą skrzyń, będziesz mógł powiedzieć, że jesteś na miejscu. Z jednej otwartej będziesz mógł wziąć pakiet do ulepszenia pistoletu, a resztę zniszcz granatem. Następnie skieruj się do wyjścia, i dalej, po wypłatę.

Zapłata: 2200 pesos

Misja 3

W tej misji zniszczymy kilka ciężarówek. Już coś takiego robiłeś, tylko że tym razem będziesz musiał niszczyć wozy Mafii, konkretnie Dona Carlosa. Rząd da ci rakietę RPG. Jedź do tych ciężarówek (pod koniec będziesz musiał jechać przez zarośla, bo do celu nie wiedzie żadna droga), dodam że najlepiej jest atakować od południa. To musi być szybka i sprawna akcja. Wpadnij tam, rozstrzelaj kilkunastu ludzi z Mafii i wysadź ciężarówki granatami. Zaraz potem uciekaj stamtąd do rządowej bazy.

Zapłata: 2800 pesos

Misja 4

Jedno z niewielu cichych zadań. Musisz dostać się na stary cmentarz i posłuchać o czym mówią członkowie dwóch frakcji - Partyzantów i Bandytów. Do zadania potrzebny będzie ci mikrofon kierunkowy. Włącz więc ekran ekwipunku i przenieś wspomniane urządzenie do jednego z okienek w prawym dolnym rogu ekranu.

Podejdź do cmentarza od północy. Udaj się do szczeliny w murze i wyjmij mikrofon kierunkowy. Gdy usłyszysz rozmowy, a żółta linia na dole zacznie się gwałtownie poruszać, znaczy to że urządzenie rejestruje teraz dźwięk. Poczekaj aż rozmowy umilkną. Idź teraz do samochodu i nim jedź z powrotem do swojego pracodawcy.

Na szczęście podsłuchiwani przez ciebie ludzie nie planowali ataku na Rząd, po prostu nie widzieli się od dłuższego czasu i postanowili razem napić się czegoś.

Zapłata: 2400 pesos

Misja 5

Kolejna misja, którą otrzymasz w drugiej bazie Rządu, polegać będzie na zabiciu Gladisa, dostarczyciela broni Partyzantów - Baza GVP-13 (1) | Misje poboczne | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Kolejna misja, którą otrzymasz w drugiej bazie Rządu, polegać będzie na zabiciu Gladisa, dostarczyciela broni Partyzantów. Siedzi teraz w Pueblo Faro. Wjazd do miasta prowadzi przez partyzancką wrogo nastawioną kontrolę. Wjedź do miasta przebijając się przez szlabany. Tak czy inaczej, żeby dorwać Gladisa, musisz wejść do partyzanckiej twierdzy bocznymi drzwiami znajdującymi się we wschodniej ścianie budynku. Zaraz po wejściu będziesz miał bliskie spotkanie ze strażnikiem po lewej stronie, więc lepiej przygotuj swój karabin na szybką strzelaninę.

Gdy najbliżsi nieprzyjaciele będą już kąpać się we własnej krwi, a ty znajdował się w twierdzy, idź korytarzem w prawo i - kosząc wrogów - dojdź do głównego holu - Baza GVP-13 (1) | Misje poboczne | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Gdy najbliżsi nieprzyjaciele będą już kąpać się we własnej krwi, a ty znajdował się w twierdzy, idź korytarzem w prawo i - kosząc wrogów - dojdź do głównego holu. Znajdują się w nim wielkie schody, więc bez trudu go rozpoznasz. Gladis znajduje się pod schodami po lewej, w niewielkim pomieszczeniu wyłożonym siatką maskującą. Siedzi za biurkiem, nawet nie będzie się bronił, musisz tylko wybić wszystkich Partyzantów zagradzających ci drogę do niego. Po wykonaniu wyroku śmierci na Gladisie wróć do GVP-13.

Zapłata: 3700 pesos