Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Główny wątek cz.2 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell poradnik Boiling Point: Road to Hell

Po przerywniku filmowym porozmawiaj z Don Pedro. Wypytaj go o wszystko, a on odpowie, że nie wie o się stało z Lisą oraz, że jej pracodawca kłamał na temat jej zniknięcia. Cóż zatem robić? Jedź do niego i porozmawiaj z nim. Aha, Don da ci jeszcze książkę o pilotażu samolotów.

Gdy dotrzesz do pracodawcy Lisy, obejrzyj cut-scenkę - Główny wątek cz.2 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Gdy dotrzesz do pracodawcy Lisy, obejrzyj cut-scenkę. Cóż, jak widać, od tego człowieka Lisy już niczego się nie dowiemy, pozostaje nam udać się do najlepszego źródła informacji w tym kraju, jakim jest Don Pedro. Problem w tym, że za wiedzę będzie chciał 20000 pesos. Uzbieraj taką kasę dla niego, a dowiesz o zabójcy wielu ciekawych rzeczy. Ukrywa się w lesie, w budynku niedaleko więzienia. Musisz jechać tam i władować w niego tyle ołowiu, ile tylko można. Najlepiej zajechać do niego od północy, od strony dżungli.

Ma niezłą obstawę, ale musisz dać sobie z nią radę. Będzie ci przeszkadzać w walce z zabójcą, a ten jest prawdziwym profesjonalistą, jeśli chodzi o mordowanie. Jeśli uda ci się zapędzić mordercę do jakiegoś pokoju, wrzuć mu granat - jeden załatwi sprawę. Gdyby jednak doszło do konfrontacji na otwartym polu, poślij mu kilka naboi prosto w głowę. Gdy już go zabijesz, zabierz mu wszystkie rzeczy (w tym karabin snajperski!), a potem jedź do Don Pedro.

Od niego dostaniemy zadanie wyciągnięcia z rządowego więzienia pewnego człowieka - Główny wątek cz.2 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Od niego dostaniemy zadanie wyciągnięcia z rządowego więzienia pewnego człowieka. Nazywa się Jilbert Jimenez. Jedź do niego. Nie powinny cię spotkać żadne nieprzyjemności jeśli wcześniej wykonywałeś misje dla Rządu. Postaraj się zaparkować samochód tak, aby można było szybko wyjechać z więzienia .

Wejdź do budynku znajdującego się naprzeciw bramy wjazdowej - Główny wątek cz.2 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Wejdź do budynku znajdującego się naprzeciw bramy wjazdowej. Korytarzami dojdź do strażnika ze strzelbą (najpierw w drzwi po lewej, potem te po prawej, znów w prawo, a potem drzwi po lewej. Powinieneś wyjść na świeże powietrze. Przechodź przez kolejne drzwi na twojej drodze, a dotrzesz do tego żołnierza). Zabij go nożem i przejdź dalej, do cel.

Walka z żołnierzami uzbrojonymi w strzelby nie będzie łatwa, ale gdy samemu ma się strzelbę, szansa na zwycięstwo rośnie - Główny wątek cz.2 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Walka z żołnierzami uzbrojonymi w strzelby nie będzie łatwa, ale gdy samemu ma się strzelbę, szansa na zwycięstwo rośnie. Musisz odnaleźć przejście prowadzące do piwnicy. Gdy wchodzisz do korytarzy z celami, będziesz je miał zaraz po lewej stronie, za siatką. Poznasz je po charakterystycznym znaku obok. Zaraz za tymi drzwiami będziesz miał schody do piwnicy po prawej stronie.

Będąc pod ziemią łatwo znajdziesz Jilberta. Siedzi w celi po prawej stronie.

Pod poziomem ziemi siedzi Jimenez. Wypytaj go o wszystko. Od tej pory będziesz mógł wydawać mu drobne polecenia. Gdy do niego zagadasz, on nie będzie się ruszał. Gdy znowu z nim pogadasz, zacznie za tobą chodzić. Wszystko robisz za pośrednictwem klawisza odpowiedzialnego za rozpoczynanie rozmowy. Wystarczy doprowadzić więźnia do bramy obozowiska, a zostanie on uznany na uratowanego.

Teraz musisz się z nim spotkać w barze w Pueblo Faro - Główny wątek cz.2 | Główny wątek | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Teraz musisz się z nim spotkać w barze w Pueblo Faro. Zdradzi ci tam ważne informacje, np. gdzie znajduje się zleceniodawca zabitego przez ciebie mordercy. Siedzi w swojej rezydencji w górach. Boi się, że i jego mogą sprzątnąć. Słuszna obawa, warto się do niego wybrać. Gdy dojedziesz na miejsce, weź z bagażnika samochodu wszystkie niezbędne rzeczy i wartościowe rzeczy (nieprędko zobaczysz ten wóz po raz kolejny), a potem podejdź w stronę budowli i obejrzyj przerywnik filmowy.