Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Sześć części Xenusa | Boiling Point Road to Hell poradnik Boiling Point: Road to Hell

Sześć części Xenusa

W tej części poradnika znajdziecie informacje gdzie znaleźć sześć części magicznego indiańskiego kamienia o nazwie Xenus. Legenda głosi, że człowiek który zbierze wszystkie fragmenty zyska dar nieśmiertelności. Sprawdźmy więc czy legenda ma odbicie w rzeczywistości.

Pierwszy fragment kamienia otrzymujemy od pracodawcy Lisy, gdy kupimy od niego informacje za 3000 pesos. Jest to niemal na samym początku gry.

Kolejny fragment można kupić u kolekcjonera w Puerto Combra, jego biuro mieści się tuż koło mieszkania architekta. Zażyczy sobie za niego 7500 pesos.

Don Pedro ma jeden z kawałków. Sprzeda go za 10000 pesos.

Czwarty fragment można dostać u niejakiego Isaiaha - Poradnik do gry - Sześć części Xenusa | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Czwarty fragment można dostać u niejakiego Isaiaha. Można go znaleźć na stacji benzynowej (druga po drodze, jadąc z Puerto Sombra na wschód). Ubrany jest w zielone maskujące ciuchy. W zamian za kamień nie chce jednak pieniędzy, ale karabin snajperski i cztery najlepsze pakiety ulepszeń do niego (pomarańczowe walizki). Ulepszenia i karabin musisz dostarczyć oddzielnie bowiem Isaiah chce samemu zamontować dodatki w spluwie. Możliwość ubicia z nim interesu otrzymasz dopiero, by otrzymasz pierwszy fragment kamienia od pracodawcy Lisy.

O położeniu kolejnego kawałka powie ci pewien stary człowiek w Pueblo Faro - Poradnik do gry - Sześć części Xenusa | Boiling Point Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

O położeniu kolejnego kawałka powie ci pewien stary człowiek w Pueblo Faro. Możesz go znaleźć w północno zachodniej części tego miasta. Musisz odnaleźć niewielki ogródek ogrodzony białym murkiem, do którego można się dostać przez wejście z łukiem (stoi tuż obok latarni ulicznej). Starzec znajduje się zaraz po prawej stronie. Musisz do niego przyjść z butelką Tequili, bo nie będzie chciał ci nic powiedzieć. Tak więc upij go, a potem wypytaj dokładnie o wszystko. Otrzymasz kolejne zadanie polegające na odnalezieniu skradzionych skarbów.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie