Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Witam w poradniku do gry Boiling Point: Road to Hell - Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Witam w poradniku do gry Boiling Point: Road to Hell. W tym tekście znajdziecie opis przejścia zadań głównego wątku, kilkunastu zadań pobocznych oraz jak znaleźć sześć części kamienia o nazwie Xenus. Na samym początku muszę zaznaczyć, że gra jest bardzo rozbudowana i można ją przejść na wiele różnych sposobów, a to dzięki temu, że da się tutaj korzystać z różnych źródeł informacji, pracować dla różnych frakcji itd. Ja opisałem tylko jedną z możliwych dróg ukończenia, mam nadzieję że przypadnie wam do gustu. Dodam jeszcze, że grę przechodziłem na średnim poziomie trudności, a w tekście poradnika będę zaznaczał kolorem brązowym to, co prezentuje obrazek. Zrobiłem tak, byście mogli lepiej i szybciej zrozumieć to, co chcę przekazać. Jednak zanim przejdę do właściwego opisu gry, opiszę jakimi zasadami rządzi się Realia.

W telegraficznym skrócie - bohaterem gry jest Saul Myers. Spędził dziesięć lat w Legii Cudzoziemskiej, a teraz żyje spokojnie (i przy tym samotnie - żona od niego odeszła) w Paryżu. Jego córka, Lisa, pracuje jako dziennikarka w Realii, państwie położonym w Ameryce Południowej. Wszystko szło naprawdę nieźle, ale od pewnego czasu Lisa nie daje znaku życia. Wygląda to na porwanie dla okupu. Wobec takiego obrotu sytuacji Saul musi jechać do Realii i odnaleźć córkę.

Byłbym zapomniał - wszystkie czasowniki w czasie przeszłym (np. poszedłeś, zdobyłeś itd.) są w rodzaju męskim, za co wszystkie przedstawicielki płci pięknej czytające ten tekst bardzo przepraszam. :-)

Maciej "Sandro" Jałowiec

Informacje o Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry

Autor : Maciej Jałowiec

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 25, ilustracje: 86 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Boiling Point: Road to Hell - poradnik do gry