Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

RollerCoaster Tycoon 3 - poradnik do gry

RollerCoaster Tycoon 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

RollerCoaster Tycoon 3 - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do trzeciej części gry RollerCoaster Tycoon - RollerCoaster Tycoon 3 - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do trzeciej części gry "RollerCoaster Tycoon". W przygotowanym przeze mnie tekście znajdziesz przede wszystkim cenne informacje i wskazówki, dzięki którym poznasz zasady rządzące rozgrywką, dowiesz się również jak w sprawny sposób zarządzać wesołym miasteczkiem, dzięki czemu będziesz mógł ukończyć przygotowaną przez producentów kampanię singleplayer.

Poradnik podzielony został na kilka części. Początkowe strony to przede wszystkim opis podstawowych elementów rozgrywki, bez znajomości których nie powinieneś w ogóle zaczynać zabawy. Objaśniam między innymi w jaki sposób poznawać preferencje odwiedzających park gości czy też jak zagospodarować dostępny obszar. Wszystko zostało ułożone w taki sposób, aby nie pokrywać się z instrukcją obsługi a jedynie uzupełniać przedstawione w niej informacje czy też wyróżniać ważniejsze jej elementy. Druga część poradnika koncentruje się na sprawach związanych z sytuacją finansową parku. Należy przy tej okazji zaznaczyć, iż "RCT 3" jest znacznie prostszy od swoich poprzedników. Istnieje jednak kilkach fundamentalnych zasad, o których nie można zapomnieć. Trzecia część poradnika przedstawia NAJCIEKAWSZE (nie wszystkie!) z mojego punktu widzenia konstrukcje, o których powinno się wspomnieć przy okazji omawiania rozbudowy parku rozrywki. Wybierając obiekty do tego działu kierowałem się nie tylko kwestią popularności danej atrakcji czy sklepiku, ale i oryginalną budową czy wieloma innymi czynnikami. Ostatnie strony poradnika przedstawiają natomiast pojawiające się w trakcie kampanii cele misji. Z racji tego, iż stosunkowo często zdarza się im powtarzać wybrałem właśnie taką formę prezentacji danych (zamiast szczegółowych opisów kolejnych etapów singleplayerowej kampanii).

W razie jakichkolwiek problemów, czy to z poradnikiem czy z samą grą, służę oczywiście pomocą. A teraz zapraszam do lektury :)

Jacek "Stranger" Hałas

Informacje o RollerCoaster Tycoon 3 - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 32, ilustracje: 82 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w RollerCoaster Tycoon 3 - poradnik do gry