Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - poradnik do gry

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[PART II] PROLOGUE | Max Payne 2 The Fall Of Max Payne poradnik Max Payne 2: The Fall Of Max Payne

PART II: A Binary Choice

PROLOGUE

Posterunek NYPD

- Co ty sobie myślałeś? Myślałeś w ogóle?

- Podążałem za nią. Pomagała mi.

- Ona jest podejrzana o morderstwo, do cholery!

- Chciałem ochronić tych ludzi. Przed sprzątaczami. Te dwie sprawy są połączone, moja i Winterson. Senator Gate został zabity przez sprzątaczy,

- Są połączone, Winterson może mieć obie. Ona cię nie kryje.

- Spełniałem swój obowiązek jako glina.

- Przykro mi to robić Payne, ale to dla twojego dobra. Oddaj mi broń. Skieruje cię do pracy przy biurku. Zacznij od pisania raportu o tym, co się do cholery stało.

Spiskowanie z wrogiem. Zatrzymałem się nad przepaścią. To ten kreskówkowy moment, kiedy grawitacja czeka, aż kojot zorientuje się, że popełnił błąd, nim runie w dół.

- Znajdź sobie psychologa. Jesteś cały w strzępach. Kiedy będziesz gotowy na wycieczkę do AA, przyjdź wpierw do mnie. Pozbieraj się do kupy. I znajdź mi kogoś do pomocy z tym bajzlem.

AKCJA!

Uwaga! Zaraz po wyjściu od Bravury można porozmawiać z policjantem, udać się do pomieszczenia (REC ROOM) gdzie dwójka oficerów ogląda telewizje i troszkę im poprzeszkadzać, zejść na dół i zobaczyć jak skąpo odziana pani składa zażalenie na swojego chłopaka grającego w głupie gry komputerowe, posłuchać rozmów pani przy radiostacji, przejść do ubikacji i usłyszeć "When it's done" oraz zejść do garażu, by usłyszeć rozmowę Millera z Broussardem (panowie z 3D Realms, sławne zdanie "When it's done"), będącej kawałem autorów MP2 odnośnie Duke Nukem Forever.

Byłem zły na siebie. Na Bravurę. Na Monę. Czy była ego warta? Nie mogłem sobie na to odpowiedzieć. Pomknąłem do swojego biurka [#98] zlokalizowanego w prawym rogu sali. Chciałem napisać szczegółowy raport dla Winterson. To wszystko było ze sobą powiązane. Gdy nagle zadzwonił jej telefon... ale ktoś się od razu rozłączył. Przeszedłem do pokoju przesłuchań [#99] . Mogłem zobaczyć znowu Monę. Stała za lustrem, jako jedna z podejrzanych.

1 - [PART II] PROLOGUE | Max Payne 2 The Fall Of Max Payne - Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - poradnik do gry
Gdy Winterson skończyła procedurę zdobywania zeznań, porozmawiałem z jej świadkiem - [PART II] PROLOGUE | Max Payne 2 The Fall Of Max Payne - Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - poradnik do gry

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie