Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Undecember - poradnik do gry

Undecember - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Undecember: Zaklinanie broni (Weapon Enchant) Undecember poradnik, porady

Ta strona poradnika do Undecember wyjaśnia gdzie oraz jak zaklinać można zdobyte bronie. Ponadto, przeczytacie tutaj o konkretnych efektach zaklinania.

Ostatnia aktualizacja: 24 października 2022

Na tej stronie poradnika do Undecember znajdują się informacje o procesie zaklinania broni (weapon enchant). Dowiecie się tutaj o tym jak dany materiał używany w zaklinaniu wpływa na Waszą broń oraz gdzie możecie to zrobić.

Gdzie zaklinać broń?

Zaklinanie broni jest możliwe w momencie, gdy dostaniecie się do pierwszego większego miasta. W każdym z nich znajduje się Kowal (Blacksmith). Wystarczy go odnaleźć, wejść z nim w interakcję i wybrać opcję Enchant.

Rodzaje zaklinania broni

Gdy już wejdziecie do menu zaklinania broni, po prawej stronie znajdziecie swój ekwipunek - Undecember: Zaklinanie broni (Weapon Enchant) - Undecember - poradnik do gry

Gdy już wejdziecie do menu zaklinania broni, po prawej stronie znajdziecie swój ekwipunek. Wystarczy, że wybierzecie broń, którą chcecie ulepszyć lub zmienić. W zależności od posiadanych Essence (które widoczne są na środku ekranu), będziecie mogli ze swoim orężem zrobić następujące czynności.

  1. Zmienić główne statystyki - można tę czynność wykonać, gdy będziecie w posiadaniu Upgrade Essence. Za każdym razem, gdy zdecydujecie się na tę opcję, zmienicie losowe statystyki. Uważajcie jednak, gdyż może zdarzyć się tak, że w danej próbie je obniżycie.
  2. Zmienić rzadkość broni - w zależności od posiadanego materiału, możecie przemienić zwykły przedmiot w magiczny, rzadki, a nawet legendarny. Dzięki temu generalnie wzmocnicie obrażenia zadawane przez Waszą broń i odblokujecie więcej pobocznych statystyk.
  3. Wpłynąć na zmianę statystyk pobocznych - jeśli któraś z nich bardzo Wam nie pasuje (np. zdobędziecie na toporze dwuręcznym dużą wartość Intelligence), będziecie mogli ją wybrać a następnie wylosować coś innego, bardziej wpasowującego się w Wasz styl gry.

Jak pozyskać Essence

Podobnie jak w przypadku zaklinania broni, tak i tutaj będziecie musieli to zrobić u kowala - Undecember: Zaklinanie broni (Weapon Enchant) - Undecember - poradnik do gry

Podobnie jak w przypadku zaklinania broni, tak i tutaj będziecie musieli to zrobić u kowala. Wchodząc z nim w interakcję, musicie wybrać opcję Dissasemble. Gdy pojawi się Wam na ekranie menu, wybierzcie daną broń i poświęćcie ją, aby uzyskać Essence. W zależności od tego jakiego rodzaju była to broń, tym większa szansa na zdobycie materiału o podobnej rzadkości.

Za wykonywanie zadań lub pokonywanie poszczególnych przeciwników możecie również zdobyć potrzebne materiały do zaklinania broni.