Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Undecember - poradnik do gry

Undecember - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Undecember: Tytuły (Titles) Undecember poradnik, porady

Ta strona poradnika do Undecember wyjaśnia założenie tytułów, co oferują one graczom oraz jak można je zdobyć.

Ostatnia aktualizacja: 24 października 2022

Na tej stronie poradnika do Undecember przeczytacie o tytułach (titles). Wyjaśnimy do czego służą oraz jak można je zdobyć.

Jak zdobyć?

Tytuły dzielą się na cztery kategorie: Normal, Magic, Rare oraz Legendary - Undecember: Tytuły (Titles) - Undecember - poradnik do gry

Tytuły dzielą się na cztery kategorie: Normal, Magic, Rare oraz Legendary. W większości przypadków otrzymacie je po ukończeniu danego zadania głównego lub konkretnego aktu. W niektórych przypadkach zdobędziecie je po wykonaniu danej czynności. Każdy z nich zawiera informacje co musicie zrobić, aby je otrzymać.

Co oferują?

Po wyekwipowaniu dowolnego tytułu, będzie on widoczny zarówno dla Was jak i innych graczy - Undecember: Tytuły (Titles) - Undecember - poradnik do gry

Po wyekwipowaniu dowolnego tytułu, będzie on widoczny zarówno dla Was jak i innych graczy. Co więcej, każdy z nich posiada unikalny efekt, który zachęca do tego, aby go użyć. Wzmacniają one bowiem poszczególne statystyki, jak chociażby odporności na konkretne żywioły, zadawane przez Was obrażenia etc.

Wszystkie wzmocnienia, które uzyskacie dzięki tytułom, możecie zobaczyć wchodząc w zakładkę Titles, a następnie w Owned Effect.