Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Undecember - poradnik do gry

Undecember - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Undecember: Długość gry Undecember poradnik, porady

Poniższa strona poradnika wprowadzającego do Undecember powie Wam jak długa jest ta gra i ilu godzin rozgrywki możecie po niej oczekiwać.

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2022

Na poniższej stronie poradnika wprowadzającego znajdziecie informacje dotyczące długości gry Undecember. Odniesiemy się zarówno do dema gry, jak i pełnej wersji, której planowana premiera ma się odbyć 12 października 2022 r.

Informacje zebrane w tym poradniku wprowadzającym do Undecember zostały pozyskane na podstawie dema udostępnionego w ramach Steam Next Fest 2022. Są one aktualne na dzień 6 października 2022 r.

Produkcja ta może wciągnąć miłośników gier Hack and Slash na bardzo długo - Undecember: Długość gry - Undecember - poradnik do gry

Produkcja ta może wciągnąć miłośników gier Hack and Slash na bardzo długo. Model rozgrywki przypomina ten zastosowany w Path of Exile - rozbudowana kampania dla jednego gracza (w tym walki z bossami i minibossami) oraz możliwość zabawy ze znajomymi. Jeżeli dodacie do powyższego odradzających się przeciwników i bogatą możliwością rozwoju postaci, to okazuje się, że otrzymacie content, który starczy fanom gatunku na dziesiątki godzin.