Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Undecember - poradnik do gry

Undecember - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Undecember: Pay to Win - czy jest? Undecember poradnik, porady

Na tej stronie poradnika wprowadzającego do Undecember odpowiemy na pytanie czy ta gra jest P2W.

Ostatnia aktualizacja: 17 października 2022

Wielu graczy zastanawia się czy gra Undecember jest Pay to Win. Na tej stronie poradnika wprowadzającego postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Wychodzi na to, że obawy fanów sprzed premiery się potwierdziły i gra rzeczywiście zawiera wiele mikrotransakcji - Undecember: Pay to Win - czy jest? - Undecember - poradnik do gry

Wychodzi na to, że obawy fanów sprzed premiery się potwierdziły i gra rzeczywiście zawiera wiele mikrotransakcji. Płacący prawdziwe pieniądze gracze mogą oczekiwać wielu ułatwień względem tych, którzy postanowią nie wydawać realnej waluty.

Składniki niezbędne do craftingu i zaklinania można kupić w sklepie (farmi się je mozolnie). Ponadto za wiele udogodnień (przykładowo więcej miejsca w ekwipunku) również należy zapłacić walutą premium. Oznacza to, że gracze wydający w Undecember prawdziwe pieniądze będąd lepiej wyposażeni, niż Ci poświęcający jedynie czas.

Jeżeli jednak jesteście gotowi na pewne niewygody (jak wspomniany wcześniej mniejszy plecak i wolniejszy rozwój ekwipunku), to będziecie mogli pobawić się w rozbudowaną zawartość dla jednego gracza.