Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Undecember - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Undecember - poradnik do gry

Undecember - poradnik do gry

Pechowa trzynastka Undecember poradnik to najlepsze porady do walki, budowania buildów. Opisujemy najlepsze runy, wszystkie klasy postaci, bronie, czy jest P2W, wymagania sprzętowe, wersje językowe, sterowanie.

Ostatnia aktualizacja: 10 października 2022

Niniejszy poradnik wprowadzający do Undecember przedstawia zbiór podstawowych informacji na temat tej produkcji i jej dema. Dowiecie się z niego jak długi jest tytuł, w jakich językach możecie zagrać oraz poznacie sterowanie. Ponadto w dziale FAQ odpowiemy na nurtujące graczy pytania dotyczące broni, P2W, klas postaci oraz buildów.

Informacje zebrane w tym poradniku wprowadzającym do Undecember zostały pozyskane na podstawie dema udostępnionego w ramach Steam Next Fest 2022. Są one aktualne na dzień 6 października 2022 r.

Undecember: Zawartość poradnika

W dziale FAQ odpowiemy na nurtujące graczy pytania. Dowiecie się tutaj jakie buildy powinniście zastosować, opowiemy o klasach postaci i broniach. Ostatecznie zmierzymy się również z tematem czy gra jest Pay to Win.

W sekcji Aneks zawarliśmy podstawowe informacje na temat Undecember. Dowiecie się z niej wszystkiego o sterowaniu, wersjach językowych oraz wymaganiach sprzętowych tego tytułu. Nie pominęliśmy również tematu długości tej produkcji.

Undecember: Szybkie porady na start

 1. Rozbijajcie obiekty z otoczenia - przemierzając lokacje możecie natknąć się na sporo możliwych do zniszczenia obiektów. Często w nich znajdują się pieniądze, a czasami mikstury.
 2. Pamiętajcie o limicie ekwipunku - nie możecie nosić ze sobą nieskończonej ilości przedmiotów. Maksymalna liczby rzeczy, które możecie posiadać to 100 (więcej slotów odblokujecie za walutę premium).
 3. Nie wyrzucajcie wszystkich rzeczy typu Normal - gra posiada kilka rodzajów przedmiotów, w zależności od ich rzadkości i wyjątkowości. Przedmioty Normal teoretycznie są najgorsze. Jednakże czasami można znaleźć okazy o dobrych statystykach lub posiadające wyższą jakość (quality). Zaklęcie ich nie jest trudne i łatwo zrobić z nich przynajmniej Magic. Dlatego w pierwszych godzinach gry warto im się bacznie przyglądać.
 4. Niszczcie niepotrzebne przedmioty - na początku pieniądze w grze nie są zbytnio potrzebne. Cenne są natomiast zasoby do ulepszania i zaklinania ekwipunku. Te możecie pozyskać dzięki rozmontowywaniu (disassemble) niepotrzebnych przedmiotów.
 5. Nie zapominajcie odbierać nagród - gra daje Wam różne nagrody, wiele z nich możecie odebrać w zakładce Dziennik (Journal) - przykładowo za wykonanie Achievementów. Ponadto dostaniecie upominek za odkrycie 100% danej lokacji. Codziennie otrzymacie również darmowe rzeczy za grę przez godzinę. Dodatkowo w Malo Front (lokacja startowa Waszych przygód) jest Mailbox, z którego można odebrać prezenty od deweloperów.

Undecember: FAQ

W dziale FAQ odpowiadamy na często zadawane pytania. Oto ich lista:

 1. Pay to Win - czy jest? - na tej stronie odpowiemy na pytanie, czy Undecember jest grą P2W.
 2. Buildy - które najlepsze? - opowiemy tutaj o buildach w grze Undecember.
 3. Klasa postaci - jak wybrać? - ta strona została poświęcona klasom postaci.
 4. Bronie - najlepsze, jak wybrać? - tę sekcję poświęciliśmy na oręż obecny w grze.
 5. Runy - czym są? - opowiemy tutaj wszystko o runach, głównej mechanice gry.

Undecember: Spolszczenie, polska wersja gry

Niestety Undecember nie ma wersji polskiej. Fani tej produkcji muszą się zadowolić innymi lokalizacjami. Więcej o tym piszemy na stronie Wersje językowe.

Undecember: Długość gry

Jeżeli jesteś fanem gier typu Hack and slash, to gra ma nieskończony charakter i można ją przyrównać do Path of Exile. Posiada długą kampanię, możliwość gry ze znajomymi, a przeciwnicy w lokacjach się odradzają. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej, to zaglądnijcie na osobną stronę poradnika - Długość gry.

Undecember: Wymagania sprzętowe PC

Poniżej znajdziecie minimalne wymagania sprzętowe PC:

 1. System operacyjny: Windows 7
 2. Procesor: intel Core i5-4430 lub AMD FX-6300
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960 lub AMD Radeon R7 370
 5. Dysk twardy: 10 GB

Więcej o wymaganiach sprzętowych PC przeczytacie w sekcji Wymagania sprzętowe PC.

Autor Poradnika

Damian Gacek

Damian Gacek

Absolwent Filologii Angielskiej oraz English in Public Communication. W swoim portfolio ma artykuł naukowy dotyczący tłumaczenia gier wideo. Z GRYOnline.pl współpracuje od 2019 roku, pisząc dla różnych działów. Obecnie zajmuje się głównie poradnikami i okazjonalnie wspiera newsroom. Autor przeglądu Małe ale Wielkie. Elektroniczną rozrywką interesuje się od dziecka. Uwielbia RPG-i oraz strategie, często nurza się również w odmętach produkcji indie. W wolnych chwilach pracuje nad książką oraz uczy się edycji filmów.

więcej


Informacje o Undecember - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 7 października 2022

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.