Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Undecember - poradnik do gry

Undecember - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Undecember: Tworzenie i customizacja postaci Undecember poradnik, porady

Ta strona poradnika do Undecember porusza kwestię tworzenia postaci oraz jej customizacji. Dowiecie się, kiedy odblokujecie dostęp do kreatora oraz co on oferuje.

Ostatnia aktualizacja: 24 października 2022

Na tej stronie poradnika do Undecember przeczytacie o kreatorze postaci - kiedy otrzymacie do niego dostęp, oraz na co możecie sobie pozwolić podczas tworzenia swojego bohatera lub bohaterki.

Odblokowanie kreatora postaci

Szansę na stworzenie swojej własnej postaci dostaniecie w momencie, gdy ukończycie samouczek - Undecember: Tworzenie i customizacja postaci - Undecember - poradnik do gry

Szansę na stworzenie swojej własnej postaci dostaniecie w momencie, gdy ukończycie samouczek. Po przetestowaniu wszystkich broni i zabiciu przeciwników, pojawi się cutscenka, a po jej zakończeniu, ukaże się ekran tworzenia bohatera/bohaterki.

Tworzenie własnego herosa

Gdy już znajdziecie się w menu kreatora postaci, będziecie mogli wybrać kilka opcji, między innymi - Undecember: Tworzenie i customizacja postaci - Undecember - poradnik do gry

Gdy już znajdziecie się w menu kreatora postaci, będziecie mogli wybrać kilka opcji, między innymi:

  1. Płeć - gracze mogą wybrać pomiędzy męską a kobiecą postacią.
  2. Twarz - po prawej stronie wybieracie twarz z dostępnych presetów, która najbardziej Wam odpowiada. Ponadto, możecie również wybrać kolor skóry.
  3. Fryzura - z dostępnych kilku opcji wybieracie fryzurę. W przypadku męskiej postaci, możecie również mieć wpływ na posiadanie zarostu. Na dole po prawej stronie znajdują się dostępne kolory owłosienia.
  4. Nazwa postaci - musi składać się z minimum 2 liter, a maksymalnie 12.