Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Life is Strange True Colors - poradnik do gry

Life is Strange True Colors - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Life is Strange True Colors: Rozdział 3, ważne wybory - lista wszystkich Life is Strange 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Life is Strange True Colors znajdziecie opis wszystkich ważnych wyborów z 3 rozdziału oraz ich konsekwencji.

Na tej stronie naszego poradnika do Life is Strange True Colors znajdziecie opis wszystkich ważnych wyborów z 3 epizodu oraz ich konsekwencji.

Podrywanie Diane

Ten ważny wybór będzie na samym początku 3 rozdziału gry - Life is Strange True Colors: Rozdział 3, ważne wybory - lista wszystkich - Life is Strange True Colors - poradnik do gry

Ten ważny wybór będzie na samym początku 3 rozdziału gry. W barze spotkanie Steph i Ryana. Waszym zadanie będzie zdecydowanie kto ma podrywać Diane, aby rozproszyć jej uwagę.

Wybór: Możecie wysłać na podryw Steph albo Ryana - Life is Strange True Colors: Rozdział 3, ważne wybory - lista wszystkich - Life is Strange True Colors - poradnik do gry

Wybór: Możecie wysłać na podryw Steph albo Ryana.

Konsekwencje: Ten wybór w żadne sposób nie wypłynie na Diane. Zareaguje ona tak samo na Steph, jak i na Ryana. Wybór jednak wpłynie na waszą relację z danym osobnikiem. Ten kogo wybierzecie, stanie się wam znacznie bliższy.

Ból Charlotte

Ten ważny wybór będzie na samym końcu 3 rozdziału gry - Life is Strange True Colors: Rozdział 3, ważne wybory - lista wszystkich - Life is Strange True Colors - poradnik do gry

Ten ważny wybór będzie na samym końcu 3 rozdziału gry. Po larpie udacie się do Charlotte, musicie z nią porozmawiać. Dzięki swoim mocom zobaczycie jak bardzo cierpi i jak bardzo nienawidzi siebie.

Wybór: Zostawić Charlotte samą bądź zabrać jej gniew - Life is Strange True Colors: Rozdział 3, ważne wybory - lista wszystkich - Life is Strange True Colors - poradnik do gry

Wybór: Zostawić Charlotte samą bądź zabrać jej gniew.

Konsekwencje: Jeśli Alex przejmie gniew Charlotte, wybuchnie na oczach Steph i Ryana. Z tego powodu Steph i Ryan wyjdą z mieszkania, a Alex sama będzie badać pendrive. Podczas festiwalu w rozdziale 4 spotkacie Charlotte, która powie ci, że nie czuje się najlepiej, a raczej, że ciężko jej idzie odczuwanie jakichkolwiek emocji. W rozdziale 5 nie stanie po Waszej stronie.

Jeśli Alex zostawi Charlotte nie pokłóci się z Steph i Ryanem, do tego w 4 rozdziale Charlotte ją przeprosi. Ostatecznie stanie po Waszej stronie w 5 rozdziale.