Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Medieval Dynasty - poradnik do gry

Medieval Dynasty - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Medieval Dynasty: Budowanie - jak zbudować dom? Medieval Dynasty poradnik, solucja

W tym dziale poradnika Medieval Dynasty przedstawiamy informacje na temat budowania obiektów w grze. Opisujemy, jak zbudować swój dom i postawić inne budynki w gospodarstwie. Opisujemy potrzebne surowce oraz przedmioty oraz jak je zdobyć.

Budowanie w Medieval Dynasty to taki crafting na większą skalę, dlatego podstawowe elementy znajdują się w tym samym menu wyboru, pod klawiszem Q. Nie wszystkie budynki będą dostępne od razu. Do niektórych będziesz musiał zdobyć odpowiednią ilość punktów dla danej technologii.

Narzędzia i potrzebne surowce

Na początku do budowy będziesz potrzebować drewnianego młota oraz mnóstwa surowców. Oto jak je zdobyć:

Drewniany młot (Wooden Hammer)

Jeśli nie masz go jeszcze w swoim ekwipunku, drewniany młot (Wooden Hammer) możesz stworzyć "z ręki", wciskając przycisk Q i wybierając crafting oraz nazwę narzędzia. Do wykonania potrzebna będzie kłoda drewna (log) oraz 10 patyków (sticks).

Otwórz menu ekwipunku i klawiszem F umieść drewniany młot w którymś slocie przedmiotów szybkiego wyboru - Medieval Dynasty: Budowanie - jak zbudować dom? - Medieval Dynasty - poradnik do gry

Otwórz menu ekwipunku i klawiszem F umieść drewniany młot w którymś slocie przedmiotów szybkiego wyboru.

A siekiera - Medieval Dynasty: Budowanie - jak zbudować dom? - Medieval Dynasty - poradnik do gry

A siekiera? Dowiedz się, jak ją zrobić na osobnej stronie naszego poradnika.

Kłody drewna (logs)

Do zebrania drewnianych kłod (logs) potrzebna będzie kamienna siekiera, którą stworzyliśmy na początku gry. Wyposaż ją w jeden z aktywnych slotów i użyj lewym przyciskiem myszy na dowolnym drzewie. Po kilku uderzeniach drzewo padnie na ziemię.

Następnie ustaw się nad drzewem, tak by można było ciągle w nie uderzać i kontynuuj rąbanie - Medieval Dynasty: Budowanie - jak zbudować dom? - Medieval Dynasty - poradnik do gry

Następnie ustaw się nad drzewem, tak by można było ciągle w nie uderzać i kontynuuj rąbanie. Postać powinna wykonać soczysty zamach znad głowy, choć liczą się też wszelkie trafienia w pień. Po kilku uderzeniach drzewo rozpadnie się na kilka kłód (w zależności od gatunku). Pozbieraj je pamiętając, że najpewniej nie uniesiesz więcej niż 6-7 kłód na raz, by tempo marszu było choćby akceptowalne. Przy każdym podziale drzewa na kłody automatycznie zbierzesz też trochę patyków.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie