Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Medieval Dynasty - poradnik do gry

Medieval Dynasty - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Medieval Dynasty: Rozwój postaci Medieval Dynasty poradnik, solucja

W tej części poradnika do gry Medieval Dynasty przedstawiamy podstawy dotyczące rozwoju postaci. Prezentujemy poszczególne kategorie drzewka rozwoju umiejętności i sposób na zwiększanie ilości punktów oraz reset umiejętności. Wyjaśniamy także, co to jest technologia i jak odblokować różne przedmioty oraz budynki.

Umiejętności

Umiejętności (Skills) w Medieval Dynasty rozwijane są poprzez wykonywanie konkretnych czynności, np - Medieval Dynasty: Rozwój postaci - Medieval Dynasty - poradnik do gry

Umiejętności (Skills) w Medieval Dynasty rozwijane są poprzez wykonywanie konkretnych czynności, np. zbieranie grzybów, jagód zwiększa umiejętność "Przetrwanie", polowanie i skórowanie zwierząt rozwija Łowiectwo.

Ich rozwój pozwala na zdobywanie punktów, tzw. Talentów, a te z kolei wydajemy na zakup ulepszeń do poszczególnych kategorii. Każde z nich może mieć kilka poziomów (Tier). W ten sposób możemy zwiększać ilość obiektów wykrywanych w trybie Inspektora, zwiększać prędkość chodzenia w wodzie, zwiększać ilość punktów za wykonywanie różnych czynności itp. Reset umiejętności może wykonać tylko własna żona.

Kategorie Umiejętności to:

  1. Wydobycie (Crafting) - wpływa na ilość surowców, jakie pozyskujemy z otoczenia i upolowanych zwierząt;
  2. Łowiectwo (Hunting) - wpływa na skuteczność polowania na zwierzęta, limity pułapek, posługiwanie się łukiem, tropienie zwierząt itp.;
  3. Rolnictwo (Farming) - wpływa na czynności związane z uprawą pól i warzyw oraz hodowlą zwierząt;
  4. Dyplomacja (Diplomacy) - wpływa na umiejętności związane z rozmowami z postaciami NPC. Zwiększa ilość punktów Reputacji Dynastii, wpływa na ceny u kupców, aprobatę i uczucia.
  5. Przetrwanie (Survival) - wpływa na takie rzeczy, jak wytrzymałość, odporność na niską temperaturę, zatrucia, mniejsze obrażenia przy utracie zdrowia itp.
  6. Rzemiosło (Crafting) - wpływa na nasze możliwości wytwarzania przedmiotów, umiejętność szycia i gotowania.

Technologia

Technologia w Medieval Dynasty jest powiązania z rozwojem postaci i oparta na części tych samych kategorii - Medieval Dynasty: Rozwój postaci - Medieval Dynasty - poradnik do gry

Technologia w Medieval Dynasty jest powiązania z rozwojem postaci i oparta na części tych samych kategorii. Rozwijanie poszczególnych technologii pozwala odblokowywać dostęp do nowych budynków swojej osady oraz przedmiotów, np. pułapek na zwierzęta, ulepszonych łuków, narzędzi do gotowania itp.

Rozwój technologii odbywa się podobnie jak przy Umiejętnościach - przez wykonywanie konkretnych czynności. Odblokowanie poszczególnych budynków i przedmiotów to z kolei zakup konkretnych schematów za gotówkę - musisz więc posiadać odpowiednią ilość monet.

Kategorie Technologii to:

  1. Budynki (Building) - rozwijana przez ścinanie drzew, budowanie, wydobycie skał i gliny;
  2. Przetrwanie (Survival) - rozwijane przez polowanie, zastawianie pułapek, łowienie ryb;
  3. Gospodarstwo (Farming) - rozwijane przez uprawę pól, zbieranie warzyw i hodowlę zwierząt;
  4. Rzemiosło (Crafting) - rozwijane przez wytwarzanie przedmiotów, szycie i gotowanie.