Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Medieval Dynasty - poradnik do gry

Medieval Dynasty - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Medieval Dynasty: Uczucia i flirtowanie Medieval Dynasty poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Medieval Dynasty zwarliśmy informacje o flirtowaniu. Podpowiadamy, jak zacząć szukać żony i jaka jest jej funkcja w grze. Wyjaśniamy, jak skutecznie się zalecać, by doprowadzić do małżeństwa i w rezultacie do przedłużania swojej dynastii.

Małżeństwo to jeden z głównych celów gry Medieval Dynasty - Medieval Dynasty: Uczucia i flirtowanie - Medieval Dynasty - poradnik do gry

Małżeństwo to jeden z głównych celów gry Medieval Dynasty. Nasza postać robi się starsza z każdym rokiem i tylko potomstwo daje gwarancję przedłużania tytułowej dynastii. Posiadanie żony ma jeszcze inne, pomniejsze korzyści, bo może ona uleczyć nas lub zresetować drzewko umiejętności.

Aby rozpocząć flirtowanie musisz najpierw osiągnąć poziom aprobaty 60% - Medieval Dynasty: Uczucia i flirtowanie - Medieval Dynasty - poradnik do gry

Aby rozpocząć flirtowanie musisz najpierw osiągnąć poziom aprobaty 60%. Kandydatka nie może być niepełnoletnia, starsza od Ciebie o więcej niż 10 lat lub zamężna.

Zaloty oparte są na tych samych zasadach, co poziom aprobaty - Medieval Dynasty: Uczucia i flirtowanie - Medieval Dynasty - poradnik do gry

Zaloty oparte są na tych samych zasadach, co poziom aprobaty. Podczas interakcji z kobietami pojawia się dodatkowa pozycja "Uczucie" (Affection), która może się zwiększać lub zmniejszać - należy po prostu uważać co i kiedy się mówi. Aby rozpocząć flirt wybierz opcję "Chcę Ci coś powiedzieć piękna damo" (I want to tell you something, beautiful lady).

Propozycja oświadczyn pojawi się od razu, bez względu na stopień uczuć, jednak nie warto jej wybierać, dopóki szanse wyrażone w nawiasie na końcu nie będą większe niż 50% - Medieval Dynasty: Uczucia i flirtowanie - Medieval Dynasty - poradnik do gry

Propozycja oświadczyn pojawi się od razu, bez względu na stopień uczuć, jednak nie warto jej wybierać, dopóki szanse wyrażone w nawiasie na końcu nie będą większe niż 50%. Najpierw trzeba przeprowadzić dość długi proces zalotów i zwiększania wartości Uczucia (Affection) pamiętając, że tak jak w przypadku aprobaty, opcji dialogowych można używać tylko raz na pewien czas.

Generalnie powinieneś unikać przechwalania się i samouwielbienia, a komplementować wygląd kandydatki oraz jej poświęcenie pracy. Warto też postępować z rozsądkiem i np. nie proponować lunchu nad rzeką, jeśli jest akurat zima. Z wyjątkiem kobiety-rzemieślnika bardzo skuteczny jest tekst, że nasza wybranka jest "silna jak dzik" (strong as a boar). Zawsze zadziała też tekst o kwiatach.

Pamiętaj, że żona nie jest przypisana do Ciebie na stałe. Jeśli nie zapewnisz jej ciepłego domu i pożywienia w skrzyni, opuści Cię.