Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mortal Shell - poradnik do gry

Mortal Shell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mortal Shell: Ile czasu zajmuje przejście gry? Mortal Shell poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika dowiesz się ile czasu zajmuje przejście gry Mortal Shell, dzieląc tytuł na misje główne oraz ukończenie gry w 100% zdobywając wszystkie trofea.

  1. Mortal Shell to gra typu souls-like. W grach tego typu gracze walczą z dosyć ciężkimi do pokonania przeciwnikami oraz później z bossami. Ma to duże znaczenie na ukończenie gry, gdyż w głównej mierze czas w jakim ich pokonasz będzie zależał od tego jak szybko ukończysz grę. W Mortal Shell nie ma wyboru poziomu trudności. Ku zdziwieniu graczy, gra nie jest tak długa jak inne gry tupu souls-like. Mowa tutaj o 12-15 godzinach gry. W tym przedziale ukończysz grę, jeśli oczywiście gatunek gry jest ci bliski i nie masz problemu z pokonywaniem przeciwników.
  2. Jeśli chodzi o ukończenie gry całkowicie, zdobywając wszystkie możliwe trofea dostępne w grze, to ukończenie Mortal Shell może zająć ci już o wiele więcej czasu. Rekomendowane jest ukończyć grę 2 razy. Trofea są całkiem ciężkie, jedno chociażby polega na tym, aby nie używać Shell (klasy postaci), oznacza to, że musisz przejść grę w ciele, które ginie od jednego ciosu. Potrzebować będziesz około 30-40 godzin na zdobycie platyny w Mortal Shell.