Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mortal Shell - poradnik do gry

Mortal Shell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mortal Shell: Shells Mortal Shell poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Mortal Shells, dowiesz się gdzie znaleźć wszystkie dostępne w grze Shells, oraz czym specjalizuje się każda z nich.

W Mortal Shell dostępne są cztery Shells, ich imiona to Harros, Tiel, Solomon oraz Eredrim - Mortal Shell: Shells - Mortal Shell - poradnik do gry

W Mortal Shell dostępne są cztery Shells, ich imiona to Harros, Tiel, Solomon oraz Eredrim. Każde z nich posiada unikalne zdolności oraz dają inne uczucie grając nimi.

Harros, the Vassal

Harros, the Vassal to twój pierwszy Shell jaki znajdziesz w grze. Znajduje się on na samym początku Fallgrim. Gdy dostaniesz się do Fallgrim po pokonaniu Hadern, idź przed siebie i przy rozwidleniu, skręć w lewo.

Shell Harros jest tak naprawdę bardzo dobrze zbalansowaną klasą pod względem życia, staminy oraz resolve - Mortal Shell: Shells - Mortal Shell - poradnik do gry

Shell Harros jest tak naprawdę bardzo dobrze zbalansowaną klasą pod względem życia, staminy oraz resolve. Nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale też nie jest w niczym słaby. Zachowuje idealny balans pomiędzy obroną, a atakiem. Jego wartymi wymienienia zdolnościami jest szybsza regeneracja wytrzymałości podczas Harden, jak i sama szybsza możliwość użycia Harden. Shell ten również pozwala na zdobywanie większej ilości Glimpse, głównie po użyciu Harden oraz możliwość uleczenia się nimi.

Tiel, the Acolyte

Shell Tiel, the Acolyte zdobędziesz po walce z Ven Noctivagu. Gdy pokonasz bossa, znajdziesz Tiel w tej samej jaskini, w której znajdował się boss. Boss znajduje się niedaleko drzewa z nietoperzami.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie