Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mortal Shell - poradnik do gry

Mortal Shell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mortal Shell: Mgła - co to jest? Mortal Shell poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Mortal Shell dowiesz się, czym jest Mgła, jak ją odblokować lub się jej pozbyć oraz co takiego zmienia w świecie gry.

Mgła odblokowuje się w całym Fallgrim w momencie, w którym posiadasz jedną z trzech Gland - Mortal Shell: Mgła - co to jest? - Mortal Shell - poradnik do gry

Mgła odblokowuje się w całym Fallgrim w momencie, w którym posiadasz jedną z trzech Gland. Wtedy całe Fallgrim spowite jest mgłą. Jednak nie jest to jedyna zmiana.

Największą różnicą pomiędzy normalnym Fallgrim, a tym opanowaną przez mgłę, jest całkowita zmiana przeciwników - Mortal Shell: Mgła - co to jest? - Mortal Shell - poradnik do gry

Największą różnicą pomiędzy normalnym Fallgrim, a tym opanowaną przez mgłę, jest całkowita zmiana przeciwników. Zamiast zwykłych mobów, w całej lokacji znajdziesz głównie Noctivagu. Ponadto, przy drzewie, na którym znajdują się nietoperze, napotkasz Mglistą Grishę, która jest potrzebna do pokonania, aby zdobyć trofeum.

Jak pozbyć się Mgły?

Aby pozbyć się Mgły musisz pozbyć się przedmiotu, który spowodował pojawienie się jej w Fallgrim. Mowa tutaj o Glands, przedmiotach kluczowych, które otrzymujesz za każdym razem, gdy pokonasz któregoś z głównych bossów, czyli Crucix'a, Tarsus'a albo Imrod'a.

Jeśli chcesz się pozbyć Mgły, porozmawiaj z The Old Prisoner i oddaj mu Glands - Mortal Shell: Mgła - co to jest? - Mortal Shell - poradnik do gry

Jeśli chcesz się pozbyć Mgły, porozmawiaj z The Old Prisoner i oddaj mu Glands. Są one potrzebne do tego, aby odblokować nowe umiejętności związane z parowaniem oraz aby odblokować finalną walkę z bossem.

Czy istnieje inny sposób na przyzwanie Mgły?

Tak, istnieje inny sposób na przyzwanie Mgły w Fallgrim, jednakże początkowo i tak sprowadza się to do pokonania jednego z głównych bossów i przyniesienie Gland do The Old Prisoner.

Gdy pierwszy raz będziesz w posiadaniu Gland i oddasz je The Old Prisoner, w Fallgrim Tower pojawi się dotąd nieznany NPC - Mortal Shell: Mgła - co to jest? - Mortal Shell - poradnik do gry

Gdy pierwszy raz będziesz w posiadaniu Gland i oddasz je The Old Prisoner, w Fallgrim Tower pojawi się dotąd nieznany NPC. Jest to Thestus. Thestus oferuje usługi w postaci usunięcia Mgły lub pojawienia się jej w Fallgrim. Aby to uczynić, będziesz musiał mu zapłacić 1 Glimpse. Pamiętaj, że jeśli nadal masz przy sobie Gland, Thestus nie sprawi, że Mgła zniknie.