Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mortal Shell - poradnik do gry

Mortal Shell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mortal Shell: Hadern boss, jak pokonać Mortal Shell poradnik, solucja

Hadern to pierwszy boss w Mortal Shell, który pełni rolę bossa tutorialowego. Nie jest on trudny do pokonania, tak naprawdę to pierwszy test sprawdzający, czy nauczyłeś się podstawowych mechanik gry. Walczy za pomocą miecza, którym również ty władasz. Musisz wiedzieć, że jeśli zginiesz przeciwko Hadern'owi, załączy się cutscenka, która zaprowadzi cię do innej lokacji. Z Hadern warto wygrać, gdyż nie dość, że otrzymasz trofeum przybliżające cię do platynowego osiągnięcia, to do tego otrzymasz od niego przedmiot Glimpse of Reverie, który daje aż 15 Glimpes.

Jeśli chodzi o samą walkę z Hadern, nie jest ona aż tak bardzo wymagająca, co nie oznacza, że będzie łatwo - Mortal Shell: Hadern boss, jak pokonać - Mortal Shell - poradnik do gry

Jeśli chodzi o samą walkę z Hadern, nie jest ona aż tak bardzo wymagająca, co nie oznacza, że będzie łatwo. Hadern korzysta z tego samego move setu co ty, gdyż dzierży ten samą broń. Najlepiej obrać taktykę, która skłania Haderna do wykonania skoku w twoją stronę. Prowokować go możesz do tego zachowując znaczny dystans. Cios ten łatwo uniknąć, dzięki czemu możesz zadać mu obrażenia. Pamiętaj jednak, że lepiej wykonać jeden atak i unik, gdyż po otrzymaniu obrażeń, zaatakuje ciebie ponownie. Jeśli nie masz wytrzymałości, użyj Harden, przeciwnik będzie oszołomiony przez krótką chwilę, dzięki czemu będziesz mógł wyprowadzić 2-3 ataki.

Hadern tak samo jak ty potrafi używać Harden - Mortal Shell: Hadern boss, jak pokonać - Mortal Shell - poradnik do gry

Hadern tak samo jak ty potrafi używać Harden. Jeśli uderzysz go w momencie, gdy użył Harden, twój atak zostanie odbity. W tym momencie należy albo użyć Harden, albo próbować mashować przycisk uniku. Natomiast gdy boss użył Harden w momencie, w którym go nie atakowałeś, znajdź się za jego plecami zachowując bezpieczny dystans. Gdy skończy się Harden, zaatakuj go.

Dobrą metodą jest również wykonywanie ataku z rozbiegu (przytrzymanie kółka oraz wciśnięcie R2 na PS4) - Mortal Shell: Hadern boss, jak pokonać - Mortal Shell - poradnik do gry

Dobrą metodą jest również wykonywanie ataku z rozbiegu (przytrzymanie kółka oraz wciśnięcie R2 na PS4). W momencie, gdy boss chybił swoim atakiem, wykonaj atak z rozbiegu, gdy go trafisz, użyj Harden, przeciwnik odbijając się od ciebie, będzie wrażliwy na 2-3 ataki. Warto powtarzać ten schemat, lub wcześniej opisany, polegający na prowokowaniu bossa do skoku. Jeśli będziesz cierpliwy i powtarzał schemat, wygrasz z nim bez większego problemu.