Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mortal Shell - poradnik do gry

Mortal Shell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mortal Shell: NG+ - jak działa? Mortal Shell poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Mortal Shell dowiesz się jak działa New Game+, jak je odblokować, co zachowujesz i tracisz, wybierając NG+ oraz co się zmienia w nowej rozgrywce.

Jak odblokować NG+?

Gdy już pokonasz The Unchained, gra zapyta się ciebie, czy chcesz wykonać Ascend - Mortal Shell: NG+ - jak działa? - Mortal Shell - poradnik do gry

Gdy już pokonasz The Unchained, gra zapyta się ciebie, czy chcesz wykonać Ascend. W obu przypadkach zobaczysz napisy końcowe. Wybierając opcję NO, nie zaczniesz NG+, wrócisz do Sester Genessa w Fallgrim Tower i będziesz mógł ponownie eksplorować świat gry. Wybierając YES, zakończysz grę i rozpoczniesz nową rozgrywkę w NG+

Co się zmienia podczas NG+?

Grając w Mortal Shell podczas NG+ możesz spodziewać się tego, że rozgrywka będzie się o wiele bardziej różnić, niż ta pierwsza.

  1. Od teraz Sester Genessa sprzedaje Quenching Acid, potrzebny do ulepszenia broni. Tym samym, broń możesz ulepszyć maksymalnie do +10.
  2. Wszyscy przeciwnicy oraz bossowie zadają o wiele więcej obrażeń, ponadto mają więcej punktów zdrowia.
  3. Przeciwnicy dają o 50% więcej Tar.
  4. Pokonanie Grisha daje ci o 1 Glimpse więcej.
  5. Oczywiście wszyscy bossowie ponownie się pojawią.
  6. Najważniejsza zmiana, jeśli wykonasz Harden, to mała część obrażeń i tak zostanie otrzymana przez twoją postać.

Czy stracę cały ekwipunek w NG+?

Nie, są pewne rzeczy, których nie przeniesiesz do NG+, jak chociażby przedmioty kluczowe typu Glands. Ponadto stracisz możliwość teleportowania się do odkrytych Sesster Genessa, musisz spotkać się z nimi na nowo. Jednakże wszystkie twoje Shells, bronie, Tar, Glimpse oraz Consumable Items zostaną w twoim ekwipunku, nawet jeśli zacząłeś NG+.