Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mortal Shell - poradnik do gry

Mortal Shell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mortal Shell: Śmierć w grze, skutki Mortal Shell poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Mortal Shell dowiesz się, jakie są skutki śmierci twojej postaci oraz co możesz zrobić gdy umrzesz.

Śmierć w Mortal Shell

Mortal Shell to gra wymagająca, nie da się ukryć, że w niej będziesz umierał całkiem sporo razy - Mortal Shell: Śmierć w grze, skutki - Mortal Shell - poradnik do gry

Mortal Shell to gra wymagająca, nie da się ukryć, że w niej będziesz umierał całkiem sporo razy. Dlatego warto zrozumieć, na czym polega śmierć w tym tytule. Schemat nie różni się zbytnio od innych gier souls-like. Gdy umrzesz, tracisz wszystkie Tar, jakie udało ci się zdobyć oraz cofasz się do ostatniego punktu. Możesz odzyskać utracone Tar wracając się do miejsca, w którym zginąłeś. Podejdź do swojej skorupy i wejdź w interakcję z nią, a odzyskasz to co utraciłeś. Jeśli jednak zginąłeś drugi raz, nie podnosząc wcześniejszych Tar, zostaną one bezpowrotnie utracone.

Druga szansa w Mortal Shell

Jeśli posługujesz się klasą postaci (Shell), w momencie zgonu, twoja postać wypada ze swojego Shell i walczy jako pusta powłoka - Mortal Shell: Śmierć w grze, skutki - Mortal Shell - poradnik do gry

Jeśli posługujesz się klasą postaci (Shell), w momencie zgonu, twoja postać wypada ze swojego Shell i walczy jako pusta powłoka. Jest to sytuacja w której możesz dalej walczyć, jednakże twoja postać umrze od jednego zadanego ciosu. Możesz dalej walczyć w takim stanie, lub wejść ponownie do swojego Shell, aby odzyskać znaczną część zdrowia i móc korzystać z umiejętności danej klasy. Należy jednak pamiętać, że możesz tak zrobić tylko raz. Sytuacja ta resetuje się w momencie, gdy zginiesz bezpowrotnie.