Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mortal Shell - poradnik do gry

Mortal Shell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mortal Shell: Frog Chests - jak odblokować? Mortal Shell poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Mortal Shell dowiesz się, gdzie znaleźć Frog Chests, co się w nich znajduje oraz jak je odblokować.

Frog Chests możesz znaleźć już tak naprawdę od samego początku gry, gdy pierwszy raz pojawisz się w Fallgrim - Mortal Shell: Frog Chests - jak odblokować? - Mortal Shell - poradnik do gry

Frog Chests możesz znaleźć już tak naprawdę od samego początku gry, gdy pierwszy raz pojawisz się w Fallgrim. Niestety, przez dłuższy czas będą one zamknięte. Aby je odblokować, musisz pokonać pierwszego głównego bossa, czyli Crucix'a, Tarsus'a albo Imrod'a i otrzymać od nich Gland, kluczowy przedmiot, dzięki któremu w Fallgrim pojawi się Mgła. W nich znajdziesz przeróżne Consumable Items. Możesz je otworzyć tylko w momencie, gdy istnieje Mgła w Fallgrim. Gdy oddasz Gland The Old Prisoner, mgła zniknie, a skrzynie ponownie będą zamknięte. Na szczęście po oddaniu pierwszego Gland, pojawi się Thestus, który za 1 Glimpse ponownie stworzy Mgłę w lokacji, dzięki czemu będziesz mógł otworzyć wszystkie Frog Chests, które znajdują się w Fallgrim.