Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mortal Shell - poradnik do gry

Mortal Shell - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mortal Shell: Grisha - Enslaved Grisha boss, jak pokonać Mortal Shell poradnik, solucja

Grisha, to kolejny boss w Mortal Shell. Na swojej drodze spotkasz 3 typy Grishy, Cave Grisha, Fog Grisha oraz Enslaved Grisha. Cave oraz Fog Grisha różnią się jedynie wyglądem, natomiast Enslaved poza wyglądem ma nowe ruchy. Jeśli chodzi o walkę z Grishą, to najlepiej jest trzymać dystans i prowokować go do używania niemożliwych do sparowania ataków, gdyż po nich jest całkowicie bezbronny.

Grisha

Ataki Grishy są powolne, jednak da się je odczuć, gdy już cię trafi - Mortal Shell: Grisha - Enslaved Grisha boss, jak pokonać - Mortal Shell - poradnik do gry

Ataki Grishy są powolne, jednak da się je odczuć, gdy już cię trafi. Uważaj na jego niemożliwe do sparowania ataki, które będą sygnalizowane na czerwono. Jeden z nich polega na tym, że zaczyna ryczeć i w tym momencie robi wypad do przodu, pchając ostrzem w twoją stronę. Po tym ataku, boss się obraca i jest przez krótką chwilę bezbronny. Drugim jego takim atakiem jest wbicie swojego ostrza w ziemię, gdy to zrobi, nie stój na wprost niego, gdyż po krótkiej chwili wyciągnie go z ziemi i zada ci obrażenia. Jeśli widzisz, że Grisha wbił swoje ostrze w ziemię, zajdź go od tyłu i atakuj do momentu, w którym wyjmie ostrze i zacznie cię atakować.

Poza tymi ciosami, Grisha atakuje również podstawowymi machnięciami, które możesz sparować - Mortal Shell: Grisha - Enslaved Grisha boss, jak pokonać - Mortal Shell - poradnik do gry

Poza tymi ciosami, Grisha atakuje również podstawowymi machnięciami, które możesz sparować. Parowanie Grishy może okazać się całkiem dobrym pomysłem, gdyż zadaje to duże obrażenia oraz wyprowadza z równowagi bossa na krótką chwilę, przez co możesz go zaatakować 2-3 razy. Jeśli nie czujesz się jednak na siłach, aby parować Grishę, pamiętaj, że wykonać unik w dobrym momencie, jeśli zrobisz to w momencie pierwszego ataku, drugi również zablokujesz, gdyż będziesz pod wpływem Harden. Grisha zwykle wykonuje 2 machnięcia, po czym po krótkiej chwili atakuje 3 raz.

Enslaved Grisha

Enslaved Grisha nie różni się aż tak bardzo od podstawowej wersji Grishy, jednak należy wyszczególnić jej nowe ruchy. Walka z nią, mimo wszystko nie powinna się zbytnio różnić od tej walki z podstawową Grishą, dlatego wyżej widoczny opis walki pasuje do nich dwóch.

Enslaved Grisha ma taki sam moveset jak podstawowa Grisha - Mortal Shell: Grisha - Enslaved Grisha boss, jak pokonać - Mortal Shell - poradnik do gry

Enslaved Grisha ma taki sam moveset jak podstawowa Grisha. Wyjątkiem są jej 2 ataki, pierwszy z nich polega na tym, że Grisha atakuje swoją głową 2 razy w ziemię. Robi to w momencie, gdy jest blisko ciebie. Atak jest łatwy do uniknięcia, zaatakuj ją, gdy drugi raz uderzy głową w ziemię.

Drugim jej atakiem, jest wyskoczenie w powietrze i zaatakowanie cię właśnie stamtąd - Mortal Shell: Grisha - Enslaved Grisha boss, jak pokonać - Mortal Shell - poradnik do gry

Drugim jej atakiem, jest wyskoczenie w powietrze i zaatakowanie cię właśnie stamtąd. Gdy Enslaved Grisha wyląduje, usłyszysz trzask łamanego lodu, uważaj, gdyż wtedy z góry spadnie na ciebie sopel lodu. Po chwili zaczną spadać mniejsze sople lodu. Warto przeczekać, aż wszystkie sople lodu spadną na ziemię i dopiero potem podjąć walkę z bossem. Jeśli będziesz postępował podobnie jak z normalną Grishą, uważając na nowe ciosy Grishy, spokojnie powinieneś móc wygrać tę bitwę z bossem.