Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czym jest Ocena kuriera (Porter Grade) w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Death Stranding wyjaśnia co to jest tzw. Ocena kuriera (Porter Grade). Okno informujące o aktualnej ocenie kuriera wyświetlane jest zawsze po ukończeniu jakiegoś zlecenia, przy czym znaczenie tej mechaniki może być początkowo niezrozumiałe.

Okno Ocena kuriera pojawi się po każdym ukończonym zleceniu, niezależnie od tego czy była to główna misja czy jakieś podrzędne poboczne zadanie - Czym jest Ocena kuriera (Porter Grade) w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Okno Ocena kuriera pojawi się po każdym ukończonym zleceniu, niezależnie od tego czy była to główna misja czy jakieś podrzędne poboczne zadanie. Zastosowanie okna kuriera można porównać do awansowania postacią na wyższe poziomy doświadczenia - pozyskiwane lajki przeznaczane są do rozwijania pięciu kategorii kuriera na wyższe poziomy.

Po tym jak ukończysz zlecenie gra przeanalizuje jak sobie poradziłeś i przyzna ci lajki za różne dokonania. Najwięcej lajków możesz otrzymać za samo ukończenie misji oraz za wypełnienie jej założeń w stu procentach (np. za dostarczenie maksymalnej możliwej liczby ładunków). Dodatkowe lajki możesz zdobyć np. za uniknięcie uszkodzeń ładunku albo za dostarczenie go na długo przed upływem limitu czasu. Otrzymane lajki są "przesyłane" do rozwinięcia wybranych przez grę kategorii. Zazwyczaj ukończenie misji pozwala na przesłanie lajków do 2-3 kategorii. Nie licz na to, że będziesz równomiernie rozwijał wszystkich 5 kategorii.

Każde rozwinięcie kategorii oceny kuriera o kolejnych 10 poziomów jest równoznaczne z otrzymaniem jakiejś nagrody, dzięki której np - Czym jest Ocena kuriera (Porter Grade) w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Każde rozwinięcie kategorii oceny kuriera o kolejnych 10 poziomów jest równoznaczne z otrzymaniem jakiejś nagrody, dzięki której np. zwiększą się statystyki bohatera albo ułatwią dalsze postępy w kampanii.

  1. Awansy w kategorii Bridge Linki (Bridge Links) pozwalają na tworzenie umów splotu (Strand Contracts) z innymi graczami po to żeby wymiana lajków miała jeszcze lepsze efekty we właściwej grze. Będziesz mógł ponadto prosić innych graczy o materiały oraz rozdawać więcej lajków "w serii".
  2. Awansy w kategorii Czas dostawy (Delivery Time) sprawiają, że główny bohater rzadziej będzie się męczył.
  3. Awansy w kategorii Wielkość dostawy (Delivery Volume) zwiększają za każdy razem maksymalny limit udźwigu o 5 kilogramów.
  4. Awansy w kategorii Stan ładunku (Cargo Condition) ułatwiają balansowanie ciałem i zmniejszają ryzyko utraty równowagi i przewrócenia się na ziemię. Dodatkowo Sam dłużej może wytrzymać w stresujących sytuacjach zanim utraci przytomność.
  5. Awansy w kategorii Różne (Miscellaneous) zwiększają liczbę otrzymywanych lajków, a więc tym samym usprawniają tempo rozwoju bohatera.