Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Roxana - Romanse w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Roxana to czarnoskóra wojowniczka z gry Assassins Creed: Odyssey, która przygotowuje się do Bitwy Setki Dłoni (The Battle of One Hundred Hands) - Roxana - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Roxana to czarnoskóra wojowniczka z gry Assassin's Creed: Odyssey, która przygotowuje się do Bitwy Setki Dłoni (The Battle of One Hundred Hands). Gra pozwala na romans z tą postacią. Na stronie znajdziesz kompletne informacje gdzie znaleźć Roxanę oraz jakie kroki wykonać żeby nawiązać romans i przespać się z Roxaną.

Krok 1 - Odnalezienie Roxany

1 - Roxana - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Roxanę odnajduje się na małej wyspie Hydrea - Roxana - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Roxanę odnajduje się na małej wyspie Hydrea. Jest ona zlokalizowana w południowej części mapy świata (obrazek 1) i sąsiaduje m.in. z dużym regionem Argolis. Musisz odszukać znacznik pobocznego questu Sparring with Roxana na wyspie i spotkać się w oznaczonym miejscu z Roxaną (obrazek 2).

Krok 2 - Zaliczenie trzech prób Roxany

W trakcie pierwszego spotkania z Roxaną zgódź się na rozegranie sparringu - Roxana - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W trakcie pierwszego spotkania z Roxaną zgódź się na rozegranie sparringu. Pozwoli ci to zaliczyć quest Sparring with Roxana, który jest pierwszym z trzech powiązaną z tą postacią.

Następny w kolejności jest trening strzelecki w ramach questu Archery Practice. Po raz pierwszy pojawi się tu okazja do wybrania opcji dialogowej oznaczonej ikoną serca (powyższy obrazek). Zalicz trening strzelecki dzięki zabijaniu wilków z użyciem łuku. Po jego ukończeniu ponownie wybierz opcję z ikoną serca.

Ostatnia trzecia próba to wyścig na szczyt wzgórza w ramach questu Foot Race. Raz jeszcze wybierz opcję dialogową z ikoną serca i dopiero w następnej kolejności przystąp do wyścigu.

Krok 3 - Finałowe spotkanie z Roxaną

2 - Roxana - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Do ostatniego spotkania z Roxaną dochodzi na szczycie góry już po zaliczonym wyścigu (niezależnie czy go wygrałeś czy przegrałeś) - Roxana - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Do ostatniego spotkania z Roxaną dochodzi na szczycie góry już po zaliczonym wyścigu (niezależnie czy go wygrałeś czy przegrałeś). Po tym jak Roxana przywoła temat turnieju wybierz opcję dialogową odłożenia tego tematu na później (pierwsza z listy). Następnie po raz ostatni wybierz opcję oznaczoną serduszkiem żeby pocałowąć Roxanę i spędzić z nią noc. Następnego dnia pożegnacie się.