Anais - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
Aktualizacja:
Anais to to kobieta dostępna w grze Assassin's Creed: Odyssey, występuje w misjach związanych z historią Old Flames burn brighter. Gra pozwala na romans z tą postacią. Na stronie znajdziesz kompletne informacje gdzie znaleźć Anais oraz jakie kroki wykonać żeby nawiązać romans i przespać się z kobietą.
Romans z Anais jest dostępny zarówno dla Alexiosa jak i dla Kassandry. W obu przypadkach wykonuje się te same czynności, które opisaliśmy poniżej.
- Krok 1 - Spotkanie starej miłości
- Krok 2 - Romantyczny prezent
- Krok 3 - Nagroda za uratowanie syna
- Krok 4 - Obietnica wsparcia
Krok 1 - Spotkanie starej miłości

Kobietę odnajdziesz na samym początku zadania Where We Left Off. Misja ta rozpocznie się od rozmowy z nią. Już w pierwszym dialogu możesz pokusić się o dwa komplementy prowadzące do romansu.

Oba dialogi są zaznaczone ikoną serca. Jeśli jednak ich nie wykonasz nadal będziesz mieć szanse na romans, w późniejszych opcjach dialogowych.
Krok 2 - Romantyczny prezent

W trakcie zadania Where We Left Off udasz się ze swoją wybranką na plaże. Twoim zadaniem będzie zdobycie dla niej muszli. Możesz potraktować to jako romantyczny prezent i wręczyć jej muszlę wraz z romantycznym komplementem.
Krok 3 - Nagroda za uratowanie syna

W trakcie zadania Unplanned Parenthood poznasz lepiej syna swojej wybranki. Jednak przez spędzeniem z nim czasu musisz porozmawiać z ukochaną. W trakcie tego dialogu ponownie będziesz mógł z nią poflirtować.
Krok 4 - Obietnica wsparcia

W ostatnim zadaniu - A Night in Tegea - masz dwie szansa na romansowanie z Anais. Na samym początku zadania oraz na jego końcu pojawią się dwie opcje zaznaczone ikoną serca. Ostatecznie romans zakończy się obietnicą wsparcia dla kobiety i jej synka.
Jeśli wyszkolisz młodego na wojownika, Anais skreśli wasz związek i powie Ci, że chce, abyście byli "tylko przyjaciółmi".
0
- Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry
- Poradnik do gry
- Romanse
- AC Odyssey: Romanse - lista wszystkich
- Odessa - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Auxesia - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Lykaon - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Kosta - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Alkibiades - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Roxana - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Daphnae - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Kyra - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Xenia - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Thaletas - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Diona - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Mikkos - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Zopheras - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Aikaterine - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Thyia - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Anais - Romanse w Assassin's Creed Odyssey
- Romanse
- Poradnik do gry
Komentarze czytelników
marekk2581114 Junior
Witam na podboju gdzie miałem zgładzić Pallasa walczyłem dla sparty i teraz nie wiem jak go dopaść , wie ktoś czy można powtórzyć podbuj
marekz2 Junior
Witam poziom 36 i nie działają mi zdolności co mam zrobić proszę o odpowiedź
lektorino Junior
Jak czytam komentarze tu co po niektórych to mam wrażenie, że większość tutaj zgromadzonych to osoby upośledzone w stopniu znacznym. Jak wy w ogóle jesteście w stanie kontroler w rękach trzymać to aż nie do uwierzenia.
sonia Junior
Jak się zdobywa ten tajemnicze odłamki bo mam tylko 1?
B9ART Junior
Cześć, zakończyłem wątek główny, rodzina w komplecie. Wziąłem się za czcicieli, i do jednego nie mogę dotrzeć t.j. oczy kosmosa, mistrz. Możecie pomóc?
michala2581114 Junior
Wie ktoś jak można zdobyć umiejętność Furia rodu
Elosmajkelos Junior
Co do misji "sztych w serce" to nikt nie musi ginąć z tej pary. Mogą żyć oboje, wystarczy tylko żeby nie wchodzić na teren teatru, a wejść na skały z których bez problemu można zastrzelić z łuku zbirów. W ten oto magiczny sposób można zachować tych oboje przy życiu żeby nie osierocić dzieci xD.
Co prawda gra sama zgłupiała, bo jak ich zabiłem wszystkich i widzę, że oboje żyją, to po wejściu na teatr i nadciśnieniu "rozmawiaj" chłop leży na ziemi lekko raniony w brzuch, ale po zakończeniu rozmowy po prostu wstaje.. także jakby ktoś był zainteresowany to proszę bardzo! ??
Elosmajkelos Junior
Załączam zdjęcie jako dowód, że się da. Pozdrawiam wszystkich graczy!
XxalessixX Junior
Witam, mam problem taki, że nie mogę zwerbować żadnego najemnika. Mam tylko dwie opcje atak bez broni albo albo z bronią. Ktoś może doradzić co zrobić?
mp_33 Junior
Jest możliwość zbierania wszystkich przedmiotów w pobliżu?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
