Zadania poboczne na Chios
Aktualizacja:
Poniższy rozdział naszej solucji do gry Assassin's Creed Odyssey zawiera spis wszystkich misji pobocznych na wyspie Chios. Jest to jedna z dwóch wysp występujących w archipelagu Skamieniałych Wysp. Znajduje się tam kilka misji pobocznych.
Szata czyni Córę


Start misji: Porozmawiaj z przyszłą wojowniczką.
Opis: Po rozmowie z kobietą zebrać dla niej elementy stroju wojowniczki. Znajdują się one w miejscach zaznaczonych na screenie powyżej. Wokół każdego z elementów będą pojawiać się twoje przeciwniczki - możesz z nimi walczyć bądź zakraść się i po cichu wykraść sprzęt.
Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...
... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium
Abonament dla Ciebie0
- Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry
- Solucja
	- Misje poboczne
		- AC Odyssey: Wszystkie misje poboczne, lista
- Wyspy Kefalońskie - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Megaris - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Fokida - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Lokryda - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Wyspa Abantis - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Attyka - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Naksos - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Koryncja - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Argolis - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Wyspy obsydianowe - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Wyspy piratów - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Wyspy Srebrne - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Południowe Sporady - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Pephka
- Zadania poboczne w Messara
- Zadania poboczne na Wyspie Kithira
- Zadania poboczne na Wyspach wulkanicznych
- Zadania poboczne na Lesbos
- Zadania poboczne na Chios
- Zadania poboczne na Elis
- Zadania poboczne w Lakonii
- Zadania poboczne w regionie Achaja
- Gdzie znajdują się skarby dla Xenii w Assassin's Creed Odyssey?
- Córy Lalaji - Nowe zadanie poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Przyjaciel na śmierć i życie - Nowe zadanie poboczne w Assassin's Creed Odyssey
- Zadania poboczne z darmowych DLC
 
 
- Misje poboczne
		
 
- Solucja
	
Komentarze czytelników
marekk2581114 Junior
Witam na podboju gdzie miałem zgładzić Pallasa walczyłem dla sparty i teraz nie wiem jak go dopaść , wie ktoś czy można powtórzyć podbuj
marekz2 Junior
Witam poziom 36 i nie działają mi zdolności co mam zrobić proszę o odpowiedź
lektorino Junior
Jak czytam komentarze tu co po niektórych to mam wrażenie, że większość tutaj zgromadzonych to osoby upośledzone w stopniu znacznym. Jak wy w ogóle jesteście w stanie kontroler w rękach trzymać to aż nie do uwierzenia.
sonia Junior
Jak się zdobywa ten tajemnicze odłamki bo mam tylko 1?
B9ART Junior
Cześć, zakończyłem wątek główny, rodzina w komplecie. Wziąłem się za czcicieli, i do jednego nie mogę dotrzeć t.j. oczy kosmosa, mistrz. Możecie pomóc?
michala2581114 Junior
Wie ktoś jak można zdobyć umiejętność Furia rodu
Elosmajkelos Junior
Co do misji "sztych w serce" to nikt nie musi ginąć z tej pary. Mogą żyć oboje, wystarczy tylko żeby nie wchodzić na teren teatru, a wejść na skały z których bez problemu można zastrzelić z łuku zbirów. W ten oto magiczny sposób można zachować tych oboje przy życiu żeby nie osierocić dzieci xD.
Co prawda gra sama zgłupiała, bo jak ich zabiłem wszystkich i widzę, że oboje żyją, to po wejściu na teatr i nadciśnieniu "rozmawiaj" chłop leży na ziemi lekko raniony w brzuch, ale po zakończeniu rozmowy po prostu wstaje.. także jakby ktoś był zainteresowany to proszę bardzo! ??
Elosmajkelos Junior
Załączam zdjęcie jako dowód, że się da. Pozdrawiam wszystkich graczy!
XxalessixX Junior
Witam, mam problem taki, że nie mogę zwerbować żadnego najemnika. Mam tylko dwie opcje atak bez broni albo albo z bronią. Ktoś może doradzić co zrobić?
mp_33 Junior
Jest możliwość zbierania wszystkich przedmiotów w pobliżu?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
