Asfodelowe Łąki - Pomnik Marmurowej Dziewicy w DLC Lost Atlantydy
Aktualizacja:
W Assassin's Creed: Odyssey Fate of Atlantis / Los Atlantydy, na Polach Elizejskich natrafisz na Pomniki Marmurowej Dziewicy (Marble Maiden Tribute). W lokacji Asphodel Fields znajdziesz tylko trzy takie pomniki. Każdy z nich zapewni Ci punkt umiejętności oraz punkty doświadczenia. Dodatkowo każdy rozbity pomnik zmniejszy władzę Persefony w królestwie.
Pomnik na granicy z Azylem


Jeden z Pomniki Marmurowej Dziewicy znajduje się zaraz obok granicy z Azylem. Aby go zniszczyć musisz pozbyć się wszystkich wrogów i rozbić pomnik.
Pomnik ten znajduje się na środku łąki. Jeśli chcesz po cichu wyeliminować przeciwników schowaj się w rosnących tam kwiatach.
Pomnik na wschodzie lokacji


Jeden z Pomniki Marmurowej Dziewicy znajduje się we wschodniej części lokacji, na samym środku łąki.
Pomnik koło Asfodelowego Gaju


Jeśli będziesz podróżować na zachód od Asfodelowego Gaju natrafisz na ostatni pomnik znajdujący się w tej lokacji.
- Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry
- Los Atlantydy DLC
- Pomniki Marmurowej Dziewicy
- AC Odyssey Los Atlantydy: Pomniki Marmurowej Dziewicy, lista, podstawy
- Azyl Ferai - Pomnik Marmurowej Dziewicy w DLC Lost Atlantydy
- Dziedzictwo Deukaliona - Pomnik Marmurowej Dziewicy w DLC Lost Atlantydy
- Wiara Minosa - Pomnik Marmurowej Dziewicy w DLC Lost Atlantydy
- Asfodelowe Łąki - Pomnik Marmurowej Dziewicy w DLC Lost Atlantydy
- Pomniki Marmurowej Dziewicy
- Los Atlantydy DLC
Komentarze czytelników
marekk2581114 Junior
Witam na podboju gdzie miałem zgładzić Pallasa walczyłem dla sparty i teraz nie wiem jak go dopaść , wie ktoś czy można powtórzyć podbuj
marekz2 Junior
Witam poziom 36 i nie działają mi zdolności co mam zrobić proszę o odpowiedź
lektorino Junior
Jak czytam komentarze tu co po niektórych to mam wrażenie, że większość tutaj zgromadzonych to osoby upośledzone w stopniu znacznym. Jak wy w ogóle jesteście w stanie kontroler w rękach trzymać to aż nie do uwierzenia.
sonia Junior
Jak się zdobywa ten tajemnicze odłamki bo mam tylko 1?
B9ART Junior
Cześć, zakończyłem wątek główny, rodzina w komplecie. Wziąłem się za czcicieli, i do jednego nie mogę dotrzeć t.j. oczy kosmosa, mistrz. Możecie pomóc?
michala2581114 Junior
Wie ktoś jak można zdobyć umiejętność Furia rodu
Elosmajkelos Junior
Co do misji "sztych w serce" to nikt nie musi ginąć z tej pary. Mogą żyć oboje, wystarczy tylko żeby nie wchodzić na teren teatru, a wejść na skały z których bez problemu można zastrzelić z łuku zbirów. W ten oto magiczny sposób można zachować tych oboje przy życiu żeby nie osierocić dzieci xD.
Co prawda gra sama zgłupiała, bo jak ich zabiłem wszystkich i widzę, że oboje żyją, to po wejściu na teatr i nadciśnieniu "rozmawiaj" chłop leży na ziemi lekko raniony w brzuch, ale po zakończeniu rozmowy po prostu wstaje.. także jakby ktoś był zainteresowany to proszę bardzo! ??
Elosmajkelos Junior
Załączam zdjęcie jako dowód, że się da. Pozdrawiam wszystkich graczy!
XxalessixX Junior
Witam, mam problem taki, że nie mogę zwerbować żadnego najemnika. Mam tylko dwie opcje atak bez broni albo albo z bronią. Ktoś może doradzić co zrobić?
mp_33 Junior
Jest możliwość zbierania wszystkich przedmiotów w pobliżu?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
