Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Odyssey: Dziedzictwo Pierwszego Ostrza, Los Atlantydy - wprowadzenie Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Niniejszy poradnik - przewodnik po dodatkach (DLC) gry AC Odyssey w dokładny sposób omawia wszystkie główne zadania fabularne, wszystkie misje poboczne, romanse, sekrety i specjalne lokacje, które możesz odkryć w trakcie przechodzenia wszystkich dużych dodatków do gry Assassin's Creed Odyssey: Dziedzictwo Pierwszego Ostrza oraz Los Atlantydy.

W pierwszej części niniejszego poradnika skupiamy się na dodatku Dziedzictwo Pierwszego Ostrza, który wzbogaca grę AC Odyssey o dodatkowy wątek fabularny. Pierwszym dużym rozdziałem tej części naszego poradnika jest opis przejścia, w którym znajdziesz dokładny opis wszystkich zadań głównych, których ukończenie jest konieczne, by móc zaliczyć wątek fabularny dodatku Dziedzictwo Pierwszego Ostrza. Każdy rozdział opisu przejścia został dodatkowo wzbogacony o wszystkie misje poboczne, które możesz wykonać, by poznać wątki poboczne tego DLC.

Drugi rozdział przewodnika po DLC Dziedzictwo Pierwszego Ostrza w szczegółowy sposób opisuje Zakon Starożytnych. Na osobnych stronach tego rozdziału znajdziesz informacje na temat trzech zakonów, a także wskazówki, które pozwolą Ci odblokować, a następnie wyeliminować wszystkich kultystów. Pierwszą część naszego poradnika zamyka rozdział Aneks, w którym znajdziesz informacje na temat czasu gry, trofeów, a także dowiesz się, jak uruchomić Dziedzictwo Pierwszego Ostrza - pierwszy duży dodatek do gry AC Odyssey.

Druga część naszego poradnika została w całości poświęcona dodatkowi Los Atlantydy, który wprowadza do gry AC Odyssey bardzo dużo nowej zawartości. Pierwszym dużym rozdziałem tej części przewodnika jest opis przejścia. Na osobnych stronach opisujemy wszystkie główne zadania, których ukończenie umożliwi Ci zaliczenie wątku fabularnego dodatku Los Atlantydy.

W następnych rozdział podpowiadamy m.in. jak zdobyć i rozwiązać zagadki wszystkich Enigmatycznych Ostrakonów, jak znaleźć wszystkie Pomniki Marmurowej Dziewicy, jak odnaleźć wszystkie Ślady Hermesa, jak walczyć z bossami oraz jak znaleźć wszystkie Archiwa. Ostatnim rozdziałem tej części poradnika po dodatku Los Atlantydy jest Atlas Świata. Na osobnych stronach znajdziesz wszystkie regiony, wyspy i lokacje wraz z informacjami ogólnymi, a także wszystkimi sekretami, które możesz tam znaleźć.

Poradnik - przewodnik po dodatkach (DLC) gry Assassin's Creed Odyssey zawiera:

  1. Solucja Dziedzictwo Pierwszego Ostrza: opis wszystkich głównych zadań tego dodatku;
  2. Zadania poboczne Dziedzictwo Pierwszego Ostrza: opis wszystkich pobocznych misji tego DLC;
  3. Zakon Starożytnych: informacje na temat kultystów oraz wskazówki jak ich zdemaskować i wyeliminować;
  4. Aneks: informacje na temat czasu gry, przewodnik po trofeach, wskazówki jak uruchomić dodatek Dziedzictwo Pierwszego Ostrza;
  5. Solucja Los Atlantydy: opis wszystkich głównych zadań tego dodatku;
  6. Enigmatyczne Ostrakony: lokacje, rozwiązania zagadek;
  7. Pomniki Marmurowej Dziewicy: lokacje, wskazówki jak je odnaleźć;
  8. Ślady Hermesa: lokacje, wskazówki jak je odnaleźć;
  9. Archiwa: lokacje i wskazówki jak dostać się do wnętrza Archiwów;
  10. Atlas z przejrzystymi mapami.