Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cerberos | Walki z bossami w DLC Lost Atlantydy Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Gdy tylko dostaniesz się do podziemi w Assassin's Creed: Odyssey Fate of Atlantis - Torment of Hades na twojej drodze stanie ogromny, trójgłowy Cerberos. Pies z piekła rodem, ziejący ogniem, z każdej swojej szczęki oraz przerastający Cię wzrostem kilkukrotnie.

1 - Cerberos | Walki z bossami w DLC Lost Atlantydy - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Cerberos posiada kilka imponujących ataków, które szybko mogą pozbawić Cię sporej ilości życia - Cerberos | Walki z bossami w DLC Lost Atlantydy - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Cerberos posiada kilka imponujących ataków, które szybko mogą pozbawić Cię sporej ilości życia. Jednym z nich jest rzucanie ognistej kuli. Ma ona prosty tor lotu i zawsze wydobywa się ze środkowej szczęki przeciwnika dzięki czemu łatwo ją ominąć.

Drugi atak jest znacznie trudniejszy do ominięcia - Cerberos | Walki z bossami w DLC Lost Atlantydy - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Drugi atak jest znacznie trudniejszy do ominięcia. Z wszystkich trzech głów wydobywa się ogień, który nie dość, że ma długi dystans to odgradza praktycznie cały teren wokół przeciwnika. Zanim zbliżysz się do wroga poczekaj, aż ogień zgaśnie.

Kolejnym atakiem są skoki - Cerberos | Walki z bossami w DLC Lost Atlantydy - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Kolejnym atakiem są skoki. Cerberos może odskoczyć od Ciebie, w każdej chwili dzięki czemu łatwo uniknie twoich obrażeń. Może jednak doskoczyć do twojego bohatera i zadać mu spore obrażenia.

Najlepszym sposobem na walkę z tym potworem jest uderzanie w jego brzuch i nogi - Cerberos | Walki z bossami w DLC Lost Atlantydy - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Najlepszym sposobem na walkę z tym potworem jest uderzanie w jego brzuch i nogi. Wystarczy, że podbiegniesz od boku i będziesz uderzał go za pomocą miecza albo włóczni.

Łatwo też strzelać prosto w jego brzuch za pomocą łuku - Cerberos | Walki z bossami w DLC Lost Atlantydy - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Łatwo też strzelać prosto w jego brzuch za pomocą łuku. W ten sposób możesz sprawnie unikać obrażeń oraz niszczyć swojego przeciwnika.

Po zabiciu Cerberosa zdobędziesz dostęp do całej krainy, którą będziesz mógł swobodnie eksplorować.