Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich w Assassin's Creed Odyssey? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Akcja gry Assassin's Creed: Odyssey rozgrywa się w trakcie trwania Igrzysk Olimpijskich. Na stronie odpowiadamy na pytanie, czy można wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich, oraz jak wpływają one na przebieg gry.

Igrzyska Olimpjskie są rozgrywane w grze Assassins Creed: Odyssey w regionie o nazwie Elis - Czy można wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Igrzyska Olimpjskie są rozgrywane w grze Assassin's Creed: Odyssey w regionie o nazwie Elis. Znajduje się on w niewielkiej odległości na południe od startowego obszaru, czyli Wysp Kefalońskich.

Nie musisz się wybierać do Elis z własnej inicjatywy, bo do igrzysk nie przystępuje się w wyniku odnalezienia znacznika na mapie. Co więcej jest to region mapy przygotowany z myślą o bohaterze, który przekroczył 30 poziom doświadczenia. Jeśli mimo wszystko zdecydujesz się tam udać to wioskę olimpijską znajdziesz w Dolinie Olimpii (Valley of Olimpia). Jest tam m.in. arena, na której przystępują do walk uczestnicy Pankracjonu. W innej części Elis do odnalezienia jest też m.in. "nieczynny" hipodrom (w trakcie gry nie przystępuje się niestety do tej dyscypliny).

Udział w Igrzyskach Olimpijskich jest wpisany w główną linię fabularną Assassins Creed Odyssey - Czy można wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Udział w Igrzyskach Olimpijskich jest wpisany w główną linię fabularną Assassin's Creed Odyssey. Musisz konkretnie awansować do siódmego rozdziału (epizodu) gry. W rozdziale tym do rozegrania jest seria zadań powiązanych z igrzyskami.

Najważniejsze zadanie dotyczące Igrzysk Olimpijskich to Pankracjon (Pankration) (ma ono rekomendowany 34. poziom doświadczenia bohatera). Niestety, choć w Olimpii spotkasz atletów, sportowców rzucających oszczepem i jeźdźców uczestniczących w wyścigach konnych, to jedyną "grywalną" dyscypliną jest właśnie pankracjon (walka wręcz bez użycia broni i pancerzy).

Warto zaznaczyć, że zaliczenie "olimpijskich" questów gry (w tym wspomnianej misji "Pankracjon") nagradzane jest osiągnięciem Po złoto. Opisy przejścia wszystkich zadań siódmego rozdziału gry odnajdziesz w osobnym rozdziale naszego poradnika.