Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć wytrych do otwierania skrzyń w Shadow of the Tomb Raider? Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Wytrych (Lockpick) to jeden z dodatkowych elementów wyposażenia (gadżetów) w grze Shadow of the Tomb Raider. Przedmiot ten jest wymagany do otwierania dużych skrzyń ze skarbami odnajdywanych w świecie gry (jedna z kategorii sekretów). Lara domyślnie nie posiada żadnych wytrychów. Na stronie informujemy jak zdobyć wytrych w Shadow of the Tomb Raider i jak używać wytrycha.

1 - Jak zdobyć wytrych do otwierania skrzyń w Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Wytrych możesz pozyskać dzięki zakupieniu go od handlarki (szamanki) Moraekah przebywającej w Ukrytym Mieście Paititi - Jak zdobyć wytrych do otwierania skrzyń w Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Wytrych możesz pozyskać dzięki zakupieniu go od handlarki (szamanki) Moraekah przebywającej w Ukrytym Mieście Paititi. Z kobietą najłatwiej jest spotkać się w ramach zaliczania pobocznego zadania Kości zostały rzucone (Dice with the Dead), a konkretnie po otrzymaniu od Truposza Pisco (Pisco the Dead) zlecenia odnalezienia innych wygnańców. Jedną z osób do przepytania jest szamanka Moraekah, której lokalizację pokazują powyższe obrazki. Oprócz awansowania dalej we wspomnianym pobocznym queście możesz także pohandlować z Moraekah.

Moraekah może zmienić swoje miejsce pobytu w dalszej części gry - więcej informacji na ten temat zamieściliśmy na stronie Gdzie znaleźć handlarkę Moraekah? w naszym poradniku.

Wytrych (Lockpick) to jeden z przedmiotów wystawionych na sprzedaż przez Moraekah - kosztuje 2800 złota (powyższy obrazek) - Jak zdobyć wytrych do otwierania skrzyń w Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Wytrych (Lockpick) to jeden z przedmiotów wystawionych na sprzedaż przez Moraekah - kosztuje 2800 złota (powyższy obrazek). Lara potrzebuje tylko jednego wytrycha i nigdy go już nie utraci.

Od momentu zakupienia wytrycha możesz docierać do dużych skrzyń ze skarbami - Jak zdobyć wytrych do otwierania skrzyń w Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Od momentu zakupienia wytrycha możesz docierać do dużych skrzyń ze skarbami. Po znalezieniu się przy skrzyni wystarczy przytrzymać przycisk interakcji i pozwolić Larze na rozbrojenie zamka (przykład na obrazku).

Uwaga - Skrzynie ze skarbami mogłeś odnajdywać także w poprzednich lokacjach, m.in. w Cozumel i w Peruwiańsiej dżungli. Warto wrócić się do tych lokacji, dzięki czemu nie przegapisz żadnego sekretu.