Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Shadow of the Tomb Rider?
Aktualizacja:
Ta strona poradnika odpowiada na pytanie ile czasu zajmuje przejście gry Shadow of the Tomb Rider. Strona ta została podzielona na kilka wariantów, między innymi na same ukończenie misji głównych, misje główne oraz misje poboczne i ukończenie gry zbierając przy tym również wszystkie trofea.
- Shadow of the Tomb Rider to przygodowa gra akcji w której po raz kolejny gracz wcieli się w legendarną Larę Croft. Sam wątek fabularny może zająć graczom około 13 godzin, jednak jest to również zależne od poziomu jaki wybierze sobie gracz.
- Sama fabuła to nie wszystko jeśli chodzi o Shadow of the Tomb Rider, istnieją tam również inne zadanie, których wykonanie potrafi zająć nawet 22 godziny.
- Zdobycie wszystkich trofeów do Shadow of the Tomb Rider dla przeciętnego gracza może zająć nawet do 35 godzin.
0
- Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
- Poradnik do gry
- FAQ
- Jak odzyskać stracony nóż, łuk i czekan w Shadow of the Tomb Raider?
- U kogo kupić ulepszenia sprzętu Lary w Shadow of the Tomb Raider?
- Jak korzystać z opcji szybkiej podróży w grze Shadow of the Tomb Raider?
- Gdzie znaleźć handlarkę Moraekah w Shadow of the Tomb Raider?
- Jak zdobyć wytrych do otwierania skrzyń w Shadow of the Tomb Raider?
- Jak gromadzić złoto i na co je wydawać w Shadow of the Tomb Raider?
- Czy można powrócić Kukulkan (Miasta Węża) po ukończeniu gry?
- Jak zdobyć strzelbę w Shadow of the Tomb Raider?
- Czy można powrócić do posiadłości Croftów w Shadow of the Tomb Raider?
- Jak zdobyć pióra orła i pióra kondoraw Shadow of the Tomb Raider?
- Czy istnieje drugie / alternatywne zakończenie gry Shadow of the Tomb Raider?
- Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Shadow of the Tomb Rider?
- FAQ
- Poradnik do gry
Komentarze czytelników
gggkkkkk Junior
plis pomocy a jeśli się nie obraca te dwa głazy
agnieszkaw2 Junior
Witam. Mam jeden problem. Po przekręceniu pokręteł i otworzeniu obu pobocznych pomieszczeń z symbolami. Nie wyskakują mi kolejne kamienne symbole na tych dwóch poprzednich. Jakieś pomysły?
Lukas1983 Centurion
Z tego, co tutaj czytam to wg. redakcji przejście tej gry zajmuje maksymalnie 35 godzin.
Ciekawe, bo gram już 40 godzin, a postęp gry pokazuje mi 48%.
I bardzo się z tego cieszę, ponieważ Shadow... jest świetną i piękną grą.
bartoszs25811141720232629 Junior
Siema mam problem z misją w jaskini ukrytego miasta, w którym pojawiły sie pochylone skaly. Do wspięcia się na nie potrzebuje sprzętu, który powinienem przejąć od zwłok alpinisty przygniecionym przez skałki przy swoim obozie, ale niestety w mojej wersji gry tego kolesia tam nie ma… są same skały i namiot- co teraz ? Skąd wziąć czekam, ktory pozwoli mi na przejście do dalszych etapów gry ?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
