Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spis wszystkich monolitów w grze Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Monolity (Monoliths) możesz odnajdywać w głównych lokacjach w grze Shadow of the Tomb Raider. W grze do odnalezienia i rozszyfrowania jest w sumie 12 monolitów - 4 monolity dla dialektu Quechua, 4 monolity dla dialektu Mam i 4 monolity dla dialektu Yucatec. Monolity znajdują się w ogólnodostępnych obszarach świata gry, aczkolwiek można je rozszyfrowywać dopiero po dostatecznym poznaniu danego dialektu. Po odczytaniu monolitu do rozwiązania jest łamigłówka słowna polegająca na odnalezieniu skrytki w oparciu o otrzymaną podpowiedź. Dokładny opis odnalezienia każdego monolitu i zaliczenia jego zagadki znajduje się w naszym poradniku.

Wszystkie monolity w Shadow of the Tomb Raider

12 monolitów podzieliliśmy według dialektów z jakimi są one powiązane. Do opisów monolitów dodaliśmy również wideo-poradnik z instrukcją zaliczenia zagadki.

  1. Monoliky dialektu Quechua - są w lokacjach Peruwiańska dżungla, Kuwak Yaku, Ukryte Miasto i Misja San Juan
  2. Monolity dialektu Mam - są w lokacjach Kuwak Yaku (2 monolity) oraz Ukryte Miasto (2 monolity)
  3. Monolity dialektu Yucatec - są w lokacji Ukryte Miasto (wszystkie 4 monolity)

Gra uznaje monolit za zaliczony w momencie odczytania zapisanej na nim wiadomości, tzn. jeśli Lara dostatecznie dobrze poznała dany dialekt żeby rozszyfrować informację. Odnalezienie skrytki powiązanej z zagadką słowną to oddzielny krok. Przybliżona lokalizacja skrytki jest zaznaczana na mapie świata w momencie podświetlenia zaliczonego monolitu.