Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

This is the Police 2 - poradnik do gry

This is the Police 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wezwania w grze This is the Police 2 This is the Police 2 poradnik, solucja

This Is The Police 2 oprócz śledztw i misji taktycznych oferuje jeszcze dwa typy wezwań, które będziesz musiał wykonać. Są one prostsze i nie wymagają specjalnie dużych aktywności. Poniżej znajdziesz opis tych typów wezwań.

Interwencja

Najpowszechniejsze i najprostsze wezwanie. Pojawia się na mapie wraz z licznikiem czasu, jaki pozostał ci na podjęcie wezwania. Po kliknięciu na dane wezwanie pojawi się informacja o szczegółach zdarzenia oraz minimalna ilość punktów doświadczenia, które łącznie muszą posiadać funkcjonariusze. Jeśli nie wyślesz policjantów przed upływem czasu, wezwanie zostanie potraktowane jako zignorowane. W momencie, w którym wysłałeś swoich funkcjonariuszy do danego wezwania, ruszą oni do wskazanego miejsca. Im dalej od posterunku znajduje się miejsce wezwania, tym dłużej zajmie podróż.

Panel interwencji - Wezwania w grze This is the Police 2 - This is the Police 2 - poradnik do gry
Panel interwencji

Po dotarciu na miejsce, pojawi się panel interwencji. Będziesz mieć na nim trzy dostępne akcje, które muszą wykorzystać odpowiednie zdolności twoich funkcjonariuszy lub danego im sprzętu. To którą z nich wybierzesz zależy tylko od dobranych policjantów i ich umiejętności. Jeśli wybrałeś odpowiednio to interwencja zakończy się. W innym wypadku, albo pojawi się kolejny panel wyboru lub komunikat o uciecze podejrzanego.

Zlecenia od "przyjaciół"

Na mapie pojawiają się w dwóch wariantach. Pierwszy to bezterminowe zaznaczone na brązowo. Drugie to natomiast zaznaczone na zielono, zadania ograniczone czasowo. Są to zlecenia, które możesz wykonać na prośbę mieszkańców Sharpwood. Nie są one wymagane i ich ignorowanie nie wiąże się z konsekwencjami. Wykonanie ich wiąże się jednak z pewnymi korzyściami, które mogą ułatwić ci grę.

Panel ze zleceniem, w którym zawarty jest dokładny opis prośby. - Wezwania w grze This is the Police 2 - This is the Police 2 - poradnik do gry
Panel ze zleceniem, w którym zawarty jest dokładny opis prośby.

Mogą one odblokować dostęp do sklepów, w których możesz spieniężyć dowody, lub zakupić przedmioty umożliwiające przekupienie świadków. Dają one także dostęp do różnego rodzaju układów, dzięki którym możesz polepszać zdolności twoich pracowników. Część z tych zadań wymaga od ciebie dostarczenia odpowiednich przedmiotów. Jeśli nie posiadasz ich aktualnie na stanie, to nie opłaca się podejmować tych zadań. Koszty jakie poniesiesz w związku z ich zakupem często przewyższają rzeczywistą korzyść.

Do ich wykonania potrzebujesz lojalnego policjanta. W części zadań może on być dowolny. Są jednak także zadania, gdzie wymagane są odpowiednie zdolności.