Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

This is the Police 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
This is the Police 2 - poradnik do gry

This is the Police 2 - poradnik do gry

Stać, Policja! Poradnik do This is the Police 2 to zestaw wskazówek i szczegółowy opis przejścia tej trudnej gry indie. Dowiesz się tutaj, jak zarządzać swoim posterunkiem, rozwiązać wszystkie dochodzenia i stworzyć zespół doświadczonych i lojalnych oficerów policji.

Ostatnia aktualizacja: 31 lipca 2018

Sharpwood wita. W This Is The Police 2 po raz kolejny wcielisz się w Jacka Boyda. Tym razem jako Warren Nash, będzie on pomagał młodej pani szeryf - Lilly Reed, stawić czoła przestępcom grasującym po Sherwood oraz pozostałym policjantom, którzy nie chcą zaakceptować nowej szeryf.

Poniższy poradnik do This Is The Police 2 stanowi zbiór informacji, które ułatwią ci zarządzanie twoimi podwładnymi w jak najlepszy sposób. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące podstawowych mechanik rozgrywki, takich jak np. odpowiedni dobór policjantów do konkretnego wezwania, czy prowadzenie rozgrywki w trybie taktycznym. Znajdziesz tutaj także opis przejścia gry, w którym zostały opisane wszystkie dni rozgrywki wraz z poradami odnośnie doboru członków poszczególnych zmia.

This Is The Police 2 to produkcja zespołu Weappy Studio. Podobnie jak swoja poprzedniczka łączy w sobie elementy strategii i gry przygodowej. W porównaniu do poprzedniczki została jednak bardziej rozbudowana. Powodzenie akcji, nie zależy już tylko od punktów doświadczenia, ale także od zdolności, które nabywają twoi podwładni. Zaimplementowany został również tryb taktyczny, w którym to ty kontrolujesz swoimi podwładnymi w czasie akcji.

Porady ogólne

  1. Starannie dobieraj członków zmiany - w grze nie liczy się tylko odpowiedni dobór podwładnych pod względem doświadczenia. Twoi podwładni bywają kapryśni. Jeśli wybierzesz dwóch policjantów, którzy niekoniecznie za sobą przepadają to jeden z nich odmówi pracy. Dlatego staraj się dobierać zmiany tak, by nie musieli oni pracować na jednej zmianie.
  2. Dbaj o lojalność swojej ekipy - jeśli zbyt często będziesz odmawiać wolnego, danemu policjantowi, to jego sympatia do ciebie zmaleje. Jeśli tak się stanie to dany policjant odmówi wykonywania twoich rozkazów w misjach taktycznych.
  3. Wydawaj zawleczki na bieżąco - dobrze rozegrany dzień zapewni ci dość dużą ilość zawleczek. Zazwyczaj po takim dniu będziesz mógł pozwolić sobie na kolejnego pracownika. Na koniec zmiany możesz wybrać jednego z trzech pracowników. Zmieniają się oni codziennie, więc zbieranie zawleczek na wybranego policjanta mija się z celem.
  4. Nie zapomnij przypisać podwładnym wyposażenia - na początku każdej zmiany musisz przypisać do każdego pracownika odpowiednie wyposażenie. Możesz zrobić to samodzielnie lub pozwolić by zostało ono przypisane losowo. Jeśli jednak zapomnisz to zrobić, gra pozwoli ci rozegrać dzień, jednak wiele potencjalnych opcji rozwiązania sprawy, będzie niedostępna.
  5. Odpowiednio rozwijaj swoich podwładnych - po zdobyciu każdych kolejnych 50 punktów doświadczenia, będziesz mógł przypisać kolejny punkt umiejętności do jednej z pięciu kategorii. Rób to tak by jak najszybciej rozwinąć daną umiejętność do maksimum. W ten sposób zwiększasz bowiem prawdopodobieństwo pomyślnego rozwiązania sprawy, wykorzystując daną zdolność.
  6. Nie bój się wysyłać większych oddziałów złożonych ze słabszych pracowników - w ten sposób nie tylko pozwolisz im zdobywać doświadczenie, ale często także masz szansę na bardziej pomyślne rozwiązanie sprawy. Mogą oni bowiem posiadać dobrze rozwinięte umiejętności, wymagane do rozwiązania sprawy.
  7. Nie przypisuj zbyt małej ilości pracowników do zmian - często zdarza się, że twoi podwładni nie pojawią się w pracy lub proszą cię o wolny dzień. Dodatkowo w grze nie występują detektywi, co oznacza że wszystkie sprawy są prowadzone przez członków zmiany, których przypiszesz do śledztwa. Jeśli przypiszesz zbyt małą ilość policjantów do zmiany, to może się okazać, że nie ma kto odpowiadać na wezwania.

Mechaniki rozgrywki

W tym rozdziale znajdziesz informacje odnośnie mechanik zaimplementowanych w grze. Znajdziesz tutaj między innymi opis śledztw wraz z ich rozwiązaniami czy opis misji taktycznych, wraz z optymalną w danej misji strategią.

  • Podwładni - by móc sprawnie reagować na zdarzenia w mieście, musisz posiadać wierną ekipę. W tym rozdziale dowiesz się jak to zrobić
  • Misje taktyczne - grze zostały zaimplementowane misje, w których to ty kierujesz swoimi podwładnymi. W tym rozdziale dowiesz się na czym to polega oraz znajdziesz porady odnośnie przejścia określonych misji

Opis przejścia

Ten dział poradnika poświęcony jest opisowi przejścia kolejnych dni. Dowiesz się z niego jak będą wyglądać kolejne dni i jakie wezwania się w nim pojawią. Znajdziesz tutaj również porady odnośnie przypisania twoich podwładnych do danego wezwania.

Informacje o This is the Police 2 - poradnik do gry

Autor : Agnieszka Adamus

Poradnik zawiera : strony: 20, ilustracje: 58 .

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 30 lipca 2018, odwiedź Poradnik do gry

Opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 31 lipca 2018, odwiedź Opis przejścia

Aneks

Ostatnia aktualizacja : 30 lipca 2018, odwiedź Aneks

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w This is the Police 2 - poradnik do gry