Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

This is the Police 2 - poradnik do gry

This is the Police 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady ogólne do gry This is the Police 2 This is the Police 2 poradnik, solucja

W poniższym rozdziale znajdziesz informacje, które pomogą ci w jak najlepszy sposób rozpocząć grę This Is The Police 2.

Starannie dobieraj członków zmiany

W grze nie liczy się tylko odpowiedni dobór podwładnych pod względem doświadczenia. Twoi podwładni bywają kapryśni i nie zawsze są posłuszni. Jeśli wybierzesz dwóch policjantów, którzy niekoniecznie za sobą przepadają to jeden z nich odmówi pracy. I tak np. Mustard odmówi pracy z kobietami, a Spurlock odmówi pracy z Frazierem. Dlatego staraj się dobierać zmiany tak, by nie musieli oni pracować na jednej zmianie. W ten sposób unikniesz sytuacji, w której nie będziesz w stanie odpowiedzieć na wezwanie, ponieważ ktoś nie zgodzi się pojechać.

Dbaj o lojalność swojej ekipy

Członkowie twojego oddziału co jakiś czas będą prosić cię wolne. Możesz się na nie zgodzić, ale nie musisz. Jeśli zbyt często będziesz odmawiać wolnego, danemu policjantowi, to jego sympatia do ciebie zmaleje. Jeśli tak się stanie to dany policjant odmówi wykonywania twoich rozkazów w misjach taktycznych.

O zmianie statusu lojalności podwładnego zostaniesz poinformowany odpowiednim komunikatem. - Porady ogólne do gry This is the Police 2 - This is the Police 2 - poradnik do gry
O zmianie statusu lojalności podwładnego zostaniesz poinformowany odpowiednim komunikatem.

Wydawaj zawleczki na bieżąco

Dobrze rozegrany dzień zapewni ci dość dużą ilość zawleczek. Zazwyczaj po takim dniu będziesz mógł pozwolić sobie na kolejnego pracownika. W większości przypadków będzie to pracownik o dość dużym doświadczeniu. Na koniec zmiany możesz wybrać jednego z trzech pracowników. Zmieniają się oni codziennie, więc zbieranie zawleczek na wybranego policjanta mija się z celem. Jeśli jednak nie odpowiada ci żaden z policjantów, zawsze możesz zamiast w nowego pracownika zainwestować w nowy sprzęt dla twojego oddziału.

Nie zapomnij przypisać podwładnym wyposażenia

Na początku każdej zmiany musisz przypisać do każdego pracownika odpowiednie wyposażenie. Nie ma bowiem możliwość stałego przypisania sprzętu do danego policjanta. Możesz zrobić to samodzielnie lub pozwolić by zostało ono przypisane losowo. Zdecydowanie lepszą opcją jest samodzielne przypisanie ekwipunku. W ten sposób unikniesz sytuacji, w której np. najsłabsi strzelcy wyposażeni są w Tasery. Jeśli jednak zapomnisz to zrobić, gra pozwoli ci rozegrać dzień, jednak wiele potencjalnych opcji rozwiązania sprawy, będzie niedostępna.

Odpowiednio rozwijaj swoich podwładnych

W momencie, gdy twój podwładny awansuje, automatycznie otworzy się panel rozwoju postaci. - Porady ogólne do gry This is the Police 2 - This is the Police 2 - poradnik do gry
W momencie, gdy twój podwładny awansuje, automatycznie otworzy się panel rozwoju postaci.

Po zdobyciu każdych kolejnych 50 punktów doświadczenia, będziesz mógł przypisać kolejny punkt umiejętności do jednej z pięciu kategorii. Każda z nich pa trzy stopnie rozwoju, z których każdy kosztuje jeden punkt doświadczenia. Rób to tak by jak najszybciej rozwinąć daną umiejętność do maksimum. W ten sposób zwiększasz bowiem prawdopodobieństwo pomyślnego rozwiązania sprawy, wykorzystując daną zdolność.

Nie bój się wysyłać większych oddziałów złożonych ze słabszych pracowników

Chociaż wydaje się to dziwnym rozwiązaniem to przynosi ono realne korzyści. W ten sposób nie tylko pozwolisz im zdobywać doświadczenie, ale często także masz szansę na bardziej pomyślne rozwiązanie sprawy. Mogą oni bowiem posiadać dobrze rozwinięte umiejętności, wymagane do rozwiązania sprawy.

Nie przypisuj zbyt małej ilości pracowników do zmian

Często zdarza się, że twoi podwładni po prostu nie pojawią się w pracy lub proszą cię o wolny dzień. Jeśli się nie zgodzisz to ich sympatia do ciebie może spaść. Dodatkowo w grze nie występują detektywi, co oznacza że wszystkie sprawy są prowadzone przez członków zmiany, których przypiszesz do śledztwa. Jeśli przypiszesz zbyt małą ilość policjantów do zmiany, to może się okazać, że nie ma kto odpowiadać na wezwania.