Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

This is the Police 2 - poradnik do gry

This is the Police 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zawleczki i pieniądze w grze This is the Police 2 This is the Police 2 poradnik, solucja

W This Is The Police 2 występują dwie waluty: zawleczki i klasyczne pieniądze. Obie waluty mają różne zastosowania. W poniższym rozdziale znajdziesz dokładne omówienie każdej z nich.

Zawleczki stanowią podstawową formę płatności na komendzie. Przyznawane są one za każdy dzień pracy. Ich bilans jest obliczany na podstawie ilości zgłoszeń oraz ich rozstrzygnięcia. Jeśli sprawca został złapany lub zabity to zostaną dodane zawleczki. Identycznie jest w przypadku misji taktycznych. Z tą różnicą, że ilość zawleczek przyznanych z misję taktyczną, często równa się dziennemu utargowi z klasycznych wezwań. W przypadku zbiegłego sprawcy, odjęte zostaną zawleczki. Tak samo dzieje się w momencie, w którym zignorujesz wezwanie lub misję taktyczną. Ilość zawleczek, które są odejmowane za zignorowanie wezwań, są na tyle duże, że mogą spowodować ujemny dzienny bilans zawleczek.

Menu wydawania zawleczek, pojawiający się po zakończeniu każdego dnia. - Zawleczki i pieniądze w grze This is the Police 2 - This is the Police 2 - poradnik do gry
Menu wydawania zawleczek, pojawiający się po zakończeniu każdego dnia.

Uzyskane zawleczki możesz wydać na koniec dnia. Możesz za nie kupić nowych pracowników oraz dodatkowy sprzęt dla twoich podkomendnych. To jaki będziesz mieć wybór jest losowe i nie jest stałe dla konkretnego dnia.

Pieniądze są już walutą uniwersalną. Będziesz je wykorzystywać do wielu różnych celów. Najpierw musisz je jednak zgromadzić. Możesz to zrobić wykonując zlecenia dla przyjaciół oraz sprzedając dowody zebrane w czasie interwencji. Na początku otrzymasz także 20000$ od Lilly, nie wystarczą one jednak na zbyt długo.

Wszystkie odblokowane sklepy, widoczne są w powyższym menu. - Zawleczki i pieniądze w grze This is the Police 2 - This is the Police 2 - poradnik do gry
Wszystkie odblokowane sklepy, widoczne są w powyższym menu.

Lista wydatków jest długa, więc dowody musisz spieniężać dość intensywnie. Twoim największym wydatkiem są pieniądze dla Frye'a. Co niedziela począwszy od 29 Listopada, będziesz musiał płacić mu 20000$. W innym wypadku powiadomi on FBI i twoja gra zakończy się. Dodatkowo jeśli zdecydowałeś się zainwestować w kreta na posterunku, to także on będzie wymagał cotygodniowego opłacenia, w innym wypadku poinformuje on komendę o waszym układzie, co poważnie odbije się na lojalności podkomendnych. Pieniądze będą także potrzebne do zakupu przedmiotów, które będziesz mógł "przehandlować" na zeznania świadków w czasie misji taktycznych. Dodatkowo pieniądze będą przydatne także w różnego rodzaju sytuacjach, związanych z działaniem komendy np. w momencie, gdy odjedzie kucharka będziesz musiał dokładać fundusze do posiłków, a po kilku dniach pojawi się propozycja, by za 12000$ zamówić stały catering.